Wiadomości - Multiprojekt
KURSY ONLINE WEBINARIA

Wiadomości

Rozwiązanie do produkcji masek
2019-03-23
Rozwiązanie do produkcji masek

Zmniejszając prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji lekarzy czy też pacjentów wykorzystać można maski antybakteryjne. Dzięki odzieży ochronnej zmniejsza się ryzyko przeniesienia wirusów oraz chorobotwórczych drobnoustrojów. Samo noszenie maseczek doskonale pomaga w prewencji chorób zakaźnych, które mogą zostać przenoszone drogą kropelkową. 

czytaj więcej
WAŻNE - ZMIANY ORGANIZACJI PRACY
2020-03-19
WAŻNE - ZMIANY ORGANIZACJI PRACY

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów oraz w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego zarząd firmy Multiprojekt Automatyka podjął decyzję o ograniczeniu bezpośredniego kontaktu pracowników firmy z klientami oraz przeniesienia działań firmy związanych z obsługą klienta na obszar pracy zdalnej.

czytaj więcej
Przemysłowa wiosna - zmiana terminu
2019-03-12
Przemysłowa wiosna - zmiana terminu

W trosce o bezpieczeństwo naszych gości, wystawców,  zwiedzających pracowników Targów Kielce oraz mieszkańców regionu, w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, po konsultacji z wojewodą świętokrzyskim Zbigniewem Koniuszem, prezydentem Kielc Bogdanem Wentą oraz Świętokrzyskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym Jarosławem Ciurą podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu Przemysłowej Wiosny. 

czytaj więcej
20 lutego pracujemy do 10:30
2019-02-19
20 lutego pracujemy do 10:30

Za nami 12 intensywnych miesięcy, więc przyszła pora na podsumowania tego, co wydarzyło się w 2019 roku.
Tym samym informujemy, że jutro jesteśmy w biurze do godziny 10:

Wszystkie wysyłki z 20.02 zostaną wysłane dnia następnego. 

Za niedogodności przepraszamy. 

czytaj więcej