Wiadomości - Multiprojekt

Wiadomości

20 lutego pracujemy do 10:30
2019-02-19
20 lutego pracujemy do 10:30

Za nami 12 intensywnych miesięcy, więc przyszła pora na podsumowania tego, co wydarzyło się w 2019 roku.
Tym samym informujemy, że jutro jesteśmy w biurze do godziny 10:

Wszystkie wysyłki z 20.02 zostaną wysłane dnia następnego. 

Za niedogodności przepraszamy. 

czytaj więcej
Porcjowanie ryb za pomocą silników liniowych
2019-10-25
Porcjowanie ryb za pomocą silników liniowych

Oddzielanie i kierowanie delikatnych porcji ryb do odpowiednich kanałów produkcji z dużą prędkością jest trudnym zadaniem. Valka, islandzka firma high-tech, projektuje i buduje zaawansowane maszyny dla przemysłu rybnego. Stosuje w nich silniki Linmot ze stali nierdzewnej, którym nie straszne są trudne warunki jakie panują w tej branży: wszechobecna woda morska, wysokie ciśnienie i agresywna chemia stosowana podczas mycia.

 

czytaj więcej
Stawiamy na młodych - nowe laboratorium na AGH w Krakowie!
2019-10-17
Stawiamy na młodych - nowe laboratorium na AGH w Krakowie!

Współpraca firmy Multiprojekt z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie jest dowodem na to, że zarówno środowiska biznesowe, jak i akademickie rozumieją ciążącą na nich wspólną odpowiedzialność za los młodych pokoleń.

Dzięki wspólnie realizowanym inicjatywom powstają innowacyjne rozwiązania, bazujące na połączeniu praktyki biznesowej z badaniami naukowymi.Bardzo ważne jest dla nas wspieranie studentów, którzy pragną wejść na rynek pracy. Oferujemy im praktyki, staże oraz szkolenia, pomagamy w planowaniu kariery i rozwoju osobistego.Dzięki pierwszym doświadczeniom zawodowym, poznając zagadnienia ściśle związane z wykształceniem i przyszłą specjalizacją, przyszły pracownik będzie mógł efektywniej poruszać się na rynku oraz sprawniej funkcjonować w miejscu pracy.

 

czytaj więcej