Wiadomości - Multiprojekt

Wiadomości

Porcjowanie ryb za pomocą silników liniowych
2019-10-25
Porcjowanie ryb za pomocą silników liniowych

Oddzielanie i kierowanie delikatnych porcji ryb do odpowiednich kanałów produkcji z dużą prędkością jest trudnym zadaniem. Valka, islandzka firma high-tech, projektuje i buduje zaawansowane maszyny dla przemysłu rybnego. Stosuje w nich silniki Linmot ze stali nierdzewnej, którym nie straszne są trudne warunki jakie panują w tej branży: wszechobecna woda morska, wysokie ciśnienie i agresywna chemia stosowana podczas mycia.

 

czytaj więcej
Stawiamy na młodych - nowe laboratorium na AGH w Krakowie!
2019-10-17
Stawiamy na młodych - nowe laboratorium na AGH w Krakowie!

Współpraca firmy Multiprojekt z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie jest dowodem na to, że zarówno środowiska biznesowe, jak i akademickie rozumieją ciążącą na nich wspólną odpowiedzialność za los młodych pokoleń.

Dzięki wspólnie realizowanym inicjatywom powstają innowacyjne rozwiązania, bazujące na połączeniu praktyki biznesowej z badaniami naukowymi.Bardzo ważne jest dla nas wspieranie studentów, którzy pragną wejść na rynek pracy. Oferujemy im praktyki, staże oraz szkolenia, pomagamy w planowaniu kariery i rozwoju osobistego.Dzięki pierwszym doświadczeniom zawodowym, poznając zagadnienia ściśle związane z wykształceniem i przyszłą specjalizacją, przyszły pracownik będzie mógł efektywniej poruszać się na rynku oraz sprawniej funkcjonować w miejscu pracy.

 

czytaj więcej
XXI Dolnośląski Festiwal Nauki
2019-10-10
XXI Dolnośląski Festiwal Nauki
W Zespole Szkół Politechnicznych w Głogowie odbyła się inauguracja XXII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki pod hasłem „Między duchem a materią pośredniczy matematyka”. Na początek uczniowie przygotowali niespodziankę – tańczące roboty na scenie w rytm piosenki z Gwiezdnych Wojen. I my mieliśmy te przyjemność być częścią wydarzenia. Uczniowie wysłuchali prelekcji, dlaczego zawodem przyszłości jest zawód automatyka, którą wygłosił Krzysztof Gołąb, dyrektor wykonawczy w Multiprojekt.

 

czytaj więcej
Europejskie Spotkanie Partnerów Weintek w Barcelonie
2019-10-08
Europejskie Spotkanie Partnerów Weintek w Barcelonie

Początkiem października odbyło się europejskie spotkanie partnerów Weinteka w Barcelonie. Dowiedzieliśmy się o tym, w jaki sposób produkty HMI Weinteka zapewniają wysoce wydajne i zintegrowane rozwiąznia w dziedzinie IIot oraz automatyki przemysłowej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

czytaj więcej

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1.09.2019 nasza firma zmieniła siedzibę.
Od tego dnia główna siedziba mieści się pod adresem: ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków.