Wiadomości - Multiprojekt

Wiadomości

Pierwsze na świecie roboty 6-osiowe
2019-06-24
Pierwsze na świecie roboty 6-osiowe

Pasja do robotyki i nowych technologii skłoniła nas do rozpoczęcia nowego projektu. W II kwartale 2017 roku utworzyliśmy nowy dział - Dział Robotyki - który otrzymał bardzo ambitne zadanie. Postawiliśmy sobie za cel zaprojektowanie i wyprodukowanie łącznie 3 robotów przemysłowych do końca II kwartału 2020 roku. Pierwszy z nich, najmniejszy z tej serii, będzie przeznaczony do celów edukacyjnych, by studenci, uczniowie techników i licealiści mogli uczyć się programowania i sterowania robotami. Kolejne dwa roboty, które powstaną w projekcie, będą urządzeniami w pełni przystosowanymi do przemysłowego użytku, np. na liniach produkcyjnych.

 

czytaj więcej
Zostaliśmy partnerem 100-lecia AGH
2019-06-12
Zostaliśmy partnerem 100-lecia AGH

Od lat współpracujemy i wspieramy studentów w prowadzeniu dla nich specjalistycznych szkoleń, wyposażając sale laboratoryjne, wspierając różne projekty uczelniane, czy też oferując staże i praktyki. 

czytaj więcej
Przekładnie planetarne Sesame
2019-04-28
Przekładnie planetarne Sesame

Firma Multiprojekt posiada w swojej ofercie precyzyjne przekładnie planetarne firmy Sesame. Obecnie producent tych przekładni ma już w swoich zasobach ponad 20 różnych serii, dzięki czemu nawet ci najbardziej wymagający znajdą coś dla siebie. Przekładnie Sesame znajdują swoje zastosowanie w przeróżnych gałęziach przemysłu.

czytaj więcej
Relacja z targów AUTOMATICON 2019
2019-04-05
Relacja z targów AUTOMATICON 2019

Targi AUTOMATICON za nami! Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Mamy nadzieję, że dzięki tym spotkaniom nasza współpraca będzie jeszcze bardziej owocna. W trakcie czterech dni targowych mieliśmy okazję zaprezentować Państwu nowe produkty w przykładowych aplikacjach, porozmawiać o potrzebach oraz oczekiwaniach, a przede wszystkim wymienić się doświadczeniem i podyskutować o rozwoju automatyki i przemysłu w Polsce.

czytaj więcej