Relacja z targów Warsaw Industry Automatica 14-16 maja 2024

Opublikowano

17 maja 2024

Dziękujemy serdecznie za uczestnictwo w targach Warsaw Industry Automatica, które odbyły się w dniach 14-16 maja 2024 r. w Nadarzynie, w Ptak Warsaw Expo – największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło w tym roku tłumy odwiedzających, tworząc idealne warunki do nawiązania profesjonalnych kontaktów biznesowych. 

Podczas targów odwiedziła nas ogromna ilość specjalistów z branży zainteresowanych robotyzacją przedsiębiorstw lub audytami i możliwościami cyfryzacji fabryki. Ponadto otrzymaliśmy podczas targów aż dwie nagrody – obie za naszą innowacyjność w automatyzacji i robotyzacji! Jedną nagrodę otrzymaliśmy od organizatorów targów za wprowadzane przez nas innowacje w ciągu ostatniego roku: roboty modułowe ModuBot, OmniMES – czyli oprogramowanie MES, coboty Neura Robotics, roboty przemysłowe Estun. 

Drugą nagrodę otrzymaliśmy w kategorii Nowe Maszyny i Technologie za produkt roku 2023 od czasopisma Napędy i Sterowanie za chwytak GM01 LinMot. Nagrodzone urządzenie służy do precyzyjnego pobierania i przenoszenia produktów. Tym samym LinMot ponownie udowodnił swój prym w rozwoju innowacyjnych technologii. 

Cieszymy się z tak licznej frekwencji na naszym stoisku. Dziękujemy również za docenienie przez organizatorów targów oraz czasopisma Napędy i Sterowanie. To dla nas ogromne wyróżnienie. Do zobaczenia na kolejnych targach!