Serwonapędy liniowe i liniowo-obrotowe

serwonapędy liniowe i liniowo-obrotowe

Firma LinMot, z siedzibą w Szwajcarii, jest światowym producentem wysokiej jakości silników liniowych i liniowo-obrotowych o konstrukcji cylindrycznej. Koncentruje się na rozwoju, produkcji i dystrybucji liniowych napędów bezpośrednich do zastosowań w środowisku przemysłowym. Marki LinMot® dla przemysłowych silników liniowych i MagSpring® dla sprężyn magnetycznych są oferowane Klientom na całym świecie. Firma Multiprojekt Automatyka jest wyłącznym dystrybutorem produktów LinMot w Polsce.

Misja

LinMot oferuje swoim Klientom zaawansowany i wyspecjalizowany zespół napędów liniowych, który może być łatwo zintegrowany ze wszystkimi wiodącymi systemami sterowania. Wysoki stopień standaryzacji, dostawa z magazynu oraz światowa sieć dystrybucji zapewniają natychmiastową dostępność i doskonałą obsługę Klienta. Oferta jest tak dostosowana, aby dostarczyć Klientowi wszystkie niezbędne komponenty do systemów napędów liniowych z jednego źródła. Celem firmy jest wprowadzenie techniki napędów liniowych bezpośrednich i uczynienie z niej standardowego elementu konstrukcyjnego maszyny. LinMot oferuje wysoce wydajne rozwiązania napędowe, które w znacznym stopniu przyczyniają się do ogólnej redukcji kosztów.

Produkcja

Serwonapędy liniowe i liniowo-obrotowe oraz sprężyny magnetyczne

Znormalizowane produkty LinMot® (serwonapędy liniowe i liniowo-obrotowe) i MagSpring® są produkowane w samodzielnie zaprojektowanych zakładach produkcyjnych. Gwarantuje to szybką dostępność produktów nawet w większych ilościach, a jednocześnie pozwala na maksymalną elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Wysoce zautomatyzowane urządzenia produkcyjne zapewniają stałą i wysoką jakość produktów.

Jakość

Kontrola jakości rozpoczyna się od sprawdzenia dostarczanego materiału i jest kontynuowana przy produkcji, aż do końcowej fazy testów eksploatacyjnych przed wysyłką. Wszystkie silniki liniowe LinMot są przed dostawą poddawane 24-godzinnym testom eksploatacyjnym. Dla zapewnienia długotrwałej kontroli jakości, produkty LinMot są oznakowane unikalnym numerem seryjnym na stojanie, na jego elektronicznej tabliczce znamionowej oraz w serwowzmacniaczu.


 Po więcej materiałów technicznych kliknij tutaj.

[bloczki]

Darmowe oprogramowanie

Filmiki instruktażowe

Webinary

Katalogi

Szkolenia

Wsparcie techniczne