Sterowniki ruchu

Sterowanie - kontrolery ruchu

Trio Motion Technology to specjalistyczne źródło wysokowydajnej technologii sterowania ruchem. Produkuje elastyczne i ekonomiczne rozwiązania do zastosowania w kontroli ruchu. Umożliwiają one sterowanie złożoną automatyką o wysokich prędkościach oraz maszynami w większości branż przemysłowych na całym świecie. Trio Motion Technology od 1987 roku produkuje wysokiej jakości wieloosiowe sterowniki ruchu oferując wszechstronny asortyment produktów, które umożliwiają płynne sterowanie do 128 osiami serwonapędów, silników krokowych, silników piezoelektrycznych oraz układów hydraulicznych. 

Dzięki ponad 165 000 zainstalowanym sterownikom ruchu produkty firmy Trio można znaleźć w dosłownie każdym zastosowaniu związanym z serwonapędami i silnikami krokowymi. Firma Multiprojekt Automatyka jest wyłącznym dystrybutorem produktów Trio Motion w Polsce.

Nasze podejście

Specjalistyczne oprogramowanie służy do zaprojektowania najbardziej złożonych ruchów, a co za tym idzie pomaga w doborze odpowiednich komponentów. Firma dostarcza zestawy urządzeń połączonych ze sobą za pomocą interfejsu. Dzięki temu klient otrzymuje kompletne rozwiązanie, które może zastosować w najbardziej skomplikowanych projektach.

Cztery główne siedziby firmy zlokalizowane są w:

  • Tewkesbury (UK)
  • Pittsburghu (USA)
  • Pune (Indie)
  • Szanghaju (Chiny)

Produkty Trio Motion sprzedawane są poprzez lokalnych dystrybutorów zlokalizowanych w większości krajów świata.

Wieloosiowe sterowniki ruchu

Sterowniki ruchu, moduły rozszerzenia, moduły wejścia/wyjścia oraz urządzenia EtherCAT są tak projektowane, aby umożliwić sterowanie maszynami przemysłowymi przy stosowaniu minimalnej ilości komponentów zewnętrznych. W wielu zastosowaniach można łączyć urządzenia z asortymentu firmy Trio w celu zbudowania układu sterowania do napędzania maszyny wieloosiowej oraz całego jej osprzętu.

Oprogramowanie Trio

Firma Trio Motion opracowała narzędzia programowe do stosowania z każdym sterownikiem ruchu. Narzędzia te dostarczają funkcje niezbędne do konfiguracji, programowania, generowania profilu krzywki oraz konwersji ścieżki w CAD 2D.

Wszystkie wieloosiowe sterowniki ruchu wykorzystują wielozadaniowy język programowania BASIC firmy Trio. Dodatkowo można stosować techniki zgodne z normą IEC 61131-3. Pliki G-Code i HPGL można przetwarzać na sterowniku przy użyciu przykładowych programów. Daje to możliwość stosowania języka odpowiedniego dla danych potrzeb.

Ekspert w dziedzinie ruchu

Specjalistyczny zespół badawczo-rozwojowy jest odpowiedzialny za projektowanie innowacyjnych urządzeń służących do kontroli ruchu. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, firma stała się czołowym dostawcą wieloosiowych sterowników ruchu. Nasze rozwiązania od lat są stosowane wielu zakładach produkcyjnych, które stosują technologię sterowania ruchem. Najwięksi z branży automatyki wykorzystują zarówno standardowe rozwiązania proponowane przez Trio Motion, jak i współpracują z naszymi ekspertami w celu stworzenia rozwiązań do indywidualnych potrzeb.

Produkcja

Staranny dobór podwykonawców pozwala, w razie konieczności, na szybkie zwiększenie produkcji przy realizacji dużych zamówień. Firma samodzielnie kupuje kluczowe podzespoły i dostarcza je do swoich podwykonawców, co zapewnia kontrolę nad jakością stosowanych komponentów. Wszystkie komponenty są badane pod kątem zgodności z międzynarodowymi normami, a sama produkcja objęta jest certyfikatem systemu zarządzania jakością ISO9001:2015.

Jakość, czyli “orientacja na klienta”

Głównym celem naszej firmy jest dostarczenie najwyższej jakość produktu. Aby tego dokonać, nasi eksperci dążą do jak najgłębszego zrozumienia klienta oraz zaspokojenia jego potrzeb. Staramy się podwyższać normy jakościowe poprzez dążenie do zwiększenia zadowolenia naszych odbiorców oraz stosowanie innowacyjnych procesów doskonalenia produkcji.

[bloczki]

Po więcej materiałów technicznych kliknij tutaj.

Darmowe oprogramowanie

Kurs online

Filmiki instruktażowe

Webinary

Katalogi

Szkolenia

Wsparcie techniczne

Karty katalogowe