Szkolenia

Szkolenia stacjonarne

W swojej ofercie posiadamy rozwinięty program szkoleniowy przeznaczony dla firm, osób związanych z automatyką przemysłową oraz studentów. Szkolenia dotyczą oferowanych przez naszą firmę produktów i oprogramowania.

Prowadzimy grupowe szkolenia podstawowe w trybie stacjonarnym oraz online. Szkolenia stacjonarne odbywają się w oddziałach MultiProjektu. Kurs rozpoczyna się o godzinie 8:00 i trwa do wyczerpania planu szkolenia, szacunkowo do godziny 16:00. W czas trwania szkolenia wliczają się przerwy kawowe.

Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia przez nas szkolenia indywidualnego w pełni dostosowanego do potrzeb klienta. Plan oraz termin takiego szkolenia ustalany jest indywidualnie z klientem, więcej informacji znajdziecie Państwo, klikając w zakładce „Szkolenie indywidualne” w przycisk “Dowiedz się więcej”.

W razie pytań prosimy o wysłanie wiadomości na adres: szkolenia@multiprojekt.pl

Certyfikat szkolenie Weintek

Po ukończeniu każdego szkolenia, uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę.

  Jak zapisać się na szkolenie stacjonarne?

1. Dokonać wpłaty za wybrane szkolenie w wysokości 123 zł na konto bankowe Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o., numer konta: 15 1050 1445 1000 0090 3029 3733, ING Bank Śląski, tytułem: Opłata za szkolenie (imię, nazwisko, nazwa szkolenia, data).

2. Aby uzupełnić formularz, kliknij Terminy i lokalizacje, a następnie przy wybranym terminie kliknij Zapisz się. Prześlij uzupełniony formularz zgłoszeniowy oraz załącz potwierdzenie wpłaty.

3. Potwierdzenie rejestracji otrzymają Państwo na maila.