Najlepszy partner edukacyjny 2023

Opublikowano

27 czerwca 2023

Firma MultiProjekt została uhonorowana tytułem Najlepszego Partnera Edukacyjnego 2023 przez Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie. Już od wielu lat współpracujemy z tą placówką, angażując się w kształcenie uczniów w zawodzie technik mechatronik oraz promując kształcenie zawodowe. W ramach współpracy organizujemy cykliczne szkolenia, oferujemy praktyki i staże, a także wspieramy w wyposażeniu sal dydaktycznych w potrzebny sprzęt.

najlepszy partner edukacyjny

Kooperacja firm branżowych ze szkołami przyczynia się do rozwijania praktycznych umiejętności uczniów oraz dostarczania im aktualnej wiedzy, czyniąc proces edukacji bardziej angażującym i przyjaznym. Współpraca z uczelniami przynosi jednak korzyści nie tylko uczniom, ale również rynkowi pracy, poprzez dostarczanie wykwalifikowanej kadry z praktycznym doświadczeniem i umiejętnościami. 

Zespół MultiProjekt pragnie serdecznie podziękować Zespołowi Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie za przyznanie nam tytułu Najlepszego Partnera Edukacyjnego 2023. Jest to dla nas ważne wyróżnienie, potwierdzające naszą długotrwałą współpracę. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy wspierać ZSM nr 1 w kształceniu uczniów oraz promować kształcenie zawodowe.  

Wraz z nadchodzącymi wakacjami, życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom udanego wypoczynku, pełnego radości i inspirujących doświadczeń. Niech powrót do nauki przyniesie nową energię i pomysły, które przyczynią się do dalszego rozwoju i sukcesów.