Kontakt - Multiprojekt

Kontakt

Kraków Warszawa Trójmiasto Poznań Magazyn Pomoc techniczna

BIURO

 

ul. Cystersów 20a
31-553 Kraków
tel. +12 413 90 58
fax. +12 376 48 94
fax. +12 410 87 50


krakow@multiprojekt.pl


Godziny pracy:
Pon. - Pt. 7.00 - 16.00
Gadu-Gadu, Numer: 9182251

 

Wszystkie oferty niezwiązane z automatyką
prosimy kierować na:

sekretariat@multiprojekt.pl

 

MARKETING


Marcin Rogowski


kom.: 533 306 448
mrogowski@multiprojekt.pl


 

SEKRETARIAT

 

Zuzanna Kmieć


tel.: +12 413 90 58
kom.: 517 773 570
zkmiec@multiprojekt.pl


 

DYREKTOR WYKONAWCZY


Krzysztof Gołąb


tel.: +12 413 90 58 wew. 22
kom.: 501 519 616
kgolab@multiprojekt.pl




ZARZĄD

Prezes
dr inż. Sławomir Bydoń
tel.: +12 413 90 58 wew. 27
kom.: 501 493 077


Wiceprezes
dr inż. Grzegorz Góral
tel.: +12 413 90 58 wew. 27
 

DZIAŁ DORADZTWA TECHNICZNEGO I SPRZEDAŻY

 

Maciej Sakowicz

tel.: +12 413 90 58 wew. 21
kom.: 503 142 886
msakowicz@multiprojekt.pl

Tomasz Witek

tel.: +12 413 90 58 wew. 24
kom.: 501 061 866
twitek@multiprojekt.pl

Tomasz Płecha

tel.: +12 413 90 58 wew. 26
kom.: 515 237 993
tplecha@multiprojekt.pl

Patryk Mocak

tel.: +12 413 90 58 wew. 25
kom.: 517 094 890
pmocak@multiprojekt.pl


Michał Kapała


tel.: +12 413 90 58
kom.: 505 251 486
mkapala@multiprojekt.pl


Marcin Skowronek


kom.: 533 326 928
mskowronek@multiprojekt.pl

 

POMOC TECHNICZNA

 

Krzysztof Tylutki


kom.: 508 389 358
tel.: +12 418 03 90
tel.: +12 413 90 58 wew. 30
ktylutki@multiprojekt.pl


Jarosław Pawełek


kom.: 501 859 681
tel.: +12 418 03 90
tel.: +12 413 90 58 wew. 30
jpawelek@multiprojekt.pl

 

SPRZEDAŻ

 

Marta Juras


tel.: +12 413 90 58 wew. 23
kom.: 504 796 145
mjuras@multiprojekt.pl


Jolanta Czesielska


tel.: +12 413 90 58 wew. 31
kom.: 518 707 266
jczesielska@multiprojekt.pl

 

OBRÓBKA MECHANICZNA

 

Rafał Hacia


tel.: +12 418 03 93
tel.: +12 413 90 58 wew. 33
kom.: 500 013 700
rhacia@multiprojekt.pl

 

ZAPISY NA SZKOLENIA

 

 

kom.: 517 773 570

szkolenia@multiprojekt.pl

 

   
 
 

BIURO

Uwaga nowy adres

Aleje Jerozolimskie 202
budynek 4, piętro I,
lokal 103
02-486 Warszawa 
tel.: +22 874 04 88
fax:  +22 213 91 96 
 
Godziny pracy:
Pon. - Pt. 8.00 - 16.00

DZIAŁ DORADZTWA TECHNICZNEGO I SPRZEDAŻY

 

Łukasz Tomaszek
kom.: 512 871 066
ltomaszek@multiprojekt.pl

 

 

 

 

 

Damian Rybiński
kom.: 509 244 422
drybinski@multiprojekt.pl

 

POMOC TECHNICZNA

 

Rafał Chrzanowski
kom.: 517 094 805
tel.: +22 874 04 89
rchrzanowski@multiprojekt.pl

 

BIURO

ul. Wielkopolska 227, 
81-531 Gdynia
gdynia@multiprojekt.pl
gdansk@multiprojekt.pl

Godziny pracy:
Pon. - Pt. 8.00 - 16.00

DZIAŁ DORADZTWA TECHNICZNEGO I SPRZEDAŻY

 

Dariusz Liszka
kom.: 517 094 937
gdansk@multiprojekt.pl

Piotr Jutrzenka-Trzebiatowski
kom.: 739 009 007
gdansk@multiprojekt.pl

 


BIURO

ul. Kmieca 3
61-654 Poznań

kom.: 503 142 866
fax.: +61 6242793
poznan@multiprojekt.pl

Godziny pracy:
Pon. - Pt. 8.00 - 16.00

DZIAŁ DORADZTWA TECHNICZNEGO I SPRZEDAŻY

 

Łukasz Pękala
kom.: 503 142 866
lpekala@multiprojekt.pl

Jakub Majewicz
kom.: 533 326 929
jmajewicz@multiprojekt.pl
   

 

Magazyn w Krakowie:
ul. Mierzeja Wiślana 6
30-732 Kraków
Odbiór osobisty możliwy w godz.8:00-16:00 po wcześniejszym ustaleniu e-mailowym lub telefonicznym tel.: +12 413 90 58

 

Kraków

Krzysztof Tylutki


kom.: 508 389 358
tel.: +12 418 03 90
tel.: +12 413 90 58 wew. 30
ktylutki@multiprojekt.pl


Jarosław Pawełek


kom.: 501 859 681
tel.: +12 418 03 90
tel.: +12 413 90 58 wew. 30
jpawelek@multiprojekt.pl


Warszawa

Rafał Chrzanowski
kom.: 517 094 805
tel.: +22 874 04 89
rchrzanowski@multiprojekt.pl

   
 
 
Kliknij punkt na mapie, aby zobaczyć dane kontaktowe wybranego oddziału firmy

Masz pytania? Napisz do nas

Imię i nazwisko
Adres email
Nazwa firmy
Telefon
Treść

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1.09.2019 nasza firma zmieniła siedzibę.
Od tego dnia główna siedziba mieści się pod adresem: ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków.