Zapakuj się z klasą! Relacja z targów Taropak 2018

Opublikowano

18 października 2018

W dniach 1 – 4 października 2018 roku odbyła się 31. edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak, które organizowane są już od wielu lat w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Posiadając w ofercie komponenty automatyki oraz części maszyn, które świetnie spisują się w maszynach prezentowanych podczas tego wydarzenia, nie mogliśmy sobie pozwolić na nieobecność.

Targi Taropak 2018 - zdjęcie stoiska 1

Wraz ze specjalistami z Poznania, Krakowa, Warszawy i Trójmiasta, zaprezentowaliśmy między innymi:

  • elektryczne siłowniki liniowe i liniowo-obrotowe szwajcarskiej firmy LinMot – sprawdzają się świetnie jako alternatywa dla siłowników pneumatycznych w napełniarkach oraz aplikacjach zakręcających;

  • bezkonkurencyjne w swojej klasie, brytyjskie kontrolery ruchu Trio – Flex 6 Nano wysteruje nawet największe aplikacje, dzięki obsłudze do 64 osi jednocześnie;

  • panele HMI oraz system zdalnych wejść / wyjść marki Weintek (teraz także z CodeSYS);

  • sterowniki PLC Fatek oraz inne urządzenia mające zastosowanie w procesie pakowania czy etykietowania.

Niezwykle miłe było dla nas duże zainteresowanie naszą ruchomą ekspozycją, którą z eventu na event staramy się czynić coraz ciekawszą. Przez 4 dni targów zdążyliśmy także zauważyć, że coraz częściej urządzenia z naszej oferty pojawiają się w gotowych już maszynach. Jednym z takich przykładów są panele HMI Weintek – jak na zdjęciu poniżej:

Targi Taropak 2018 - zdjęcie maszyny z HMI

Cieszy nas Państwa niesłabnąca frekwencja na naszym stoisku! Już niebawem będziemy w podwarszawskim Nadarzynie, gdzie prezentować będziemy jeszcze większy przegląd naszej oferty oraz będziemy mogli porozmawiać i odpowiedzieć na Państwa pytania.

Do zobaczenia!

Targi Taropak 2018 - zdjęcie demo LinMot