Targi Automaticon 2016 – relacja

Opublikowano

15 marca 2016

W dniach 1 – 4 marca 2016 roku w warszawskich halach EXPO XXI odbyły się XXII Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów „Automaticon”. Jak co roku nie mogło zabraknąć tam reprezentacji naszej firmy. Na nowo zaprojektowanym stoisku o powierzchni 63m2, przygotowanym specjalnie dla komfortu  odwiedzających, prezentowaliśmy nowości dostępne w naszej ofercie.

targi automaticon 2016

Na stoisku znalazło się miejsce m.in. dla nowych paneli HMI od Weintek, silników liniowych LinMot, serwonapędów Estun oraz innych produktów z zakresu automatyki domowej i przemysłowej. Jak zwykle nasi doradcy handlowi służyli radą i przedstawiali możliwości oraz zalety zastosowania danych systemów.

Prezentacje doradców uzupełniały przygotowane specjalnie na targi działające zestawy pokazowe napędów liniowych LinMot oraz pneumatyki firmy E.MC.

panele HMI Weintek

Drugiego i trzeciego dnia targów nasi specjaliści poprowadzili seminaria, cieszące się znacznym zainteresowaniem. W tym roku dotyczyły one tematyki „Napędów liniowych w ofercie firmy Multiprojekt” i „Systemów sterowania PLC firmy Fatek oraz wizualizacji HMI firmy Weintek”. Ponadto, codziennie o godzinie 12.00 i 14.00, prowadzona była na naszym stoisku prezentacja całości przedstawianej tam oferty.

targi automaticon 2016

Na tegorocznych targach miało miejsce wręczenie dyplomu Produktu Roku 2015 w kategorii „Systemy sterowania procesami i układami”. Tym tytułem miesięcznik „Napędy i Sterowanie” wyróżnił komputer CMT-iPC15 marki Weintek, pozostający w naszej wyłącznej dystrybucji.

cMT-iPC15 Weintek

Do dodatkowych atrakcji należał bar, który prowadził profesjonalny barman. Dzięki temu mogliśmy zaproponować naszym gościom wyszukane napoje. Drinkbot – urządzenie stworzone przez firmę ATMAT na komponentach dostępnych w ofercie naszej firmy – serwował drinki według przepisu korzystającego z niego gościa. Przez pierwsze trzy dni targów, po każdej prezentacji ofertowej,  losowaliśmy nagrody dodatkowe, w skład których wchodziły zestawy gadżetów naszej firmy oraz niespodzianki.

Ostatniego dnia targów, wśród wypełniających zgłoszenia do loterii, wylosowana została nagroda główna: 8-calowy tablet Lenovo, wyposażony w pamięć wewnętrzną 16 GB i modem LTE. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Automaticon 2016 - zdjęcie stoiska

Naszym gościom – tym współpracującym już z nami oraz tym, którzy Multiprojekt dopiero poznają, serdecznie dziękujemy za złożoną wizytę. Życzymy dalszej owocnej współpracy i zapraszamy Państwa za rok, na kolejną edycję Automaticonu. Do zobaczenia!

targi automaticon 2016`