Targi Automaticon 2015 – relacja

Opublikowano

31 marca 2015

Targi Automaticon 2015 już za nami. Wydarzenie odbyło się w dniach 17 – 20 marca 2015 roku w warszawskim centrum EXPO XXI. Nasze stoisko odwiedzały zarówno osoby, które współpracują z nami od lat, jak i te, które spotkały się z ofertą firmy Multiprojekt po raz pierwszy. Tegoroczna powierzchnia wystawiennicza, powiększona do 63 m2, pozwoliła na wydzielenie nowej przestrzeni, przeznaczonej do rozmów biznesowych.

targi Automaticon 2015

Nasi doradcy prezentowali wszystkim zainteresowanym ofertę, w której znajdują się takie produkty jak: silniki liniowe LinMot, panele HMI Weintek, napędy Estun, sterowniki PLC Fatek, falowniki Micno, elementy techniki liniowej Hiwin oraz automatyki budynkowej Esea. Targi Automaticon były idealną okazją do rozmów, zadania nurtujących pytań, czy skorzystania z doradztwa technicznego naszego zespołu.

Drugiego dnia targów poprowadziliśmy z dużym sukcesem seminarium dotyczące produktów Weintek, zatytułowane: „Nowoczesne podejście do wizualizacji w procesach przemysłowych i zdalny dostęp do urządzeń”. Wypełniona po brzegi sala świadczyła o atrakcyjności nowych rozwiązań firmy Weintek.

targi Automaticon 2015

Wszystkim składającym nam wizytę podczas warszawskich targów serdecznie dziękujemy za odwiedziny. Było nam bardzo miło gościć Państwa u siebie. Do podziękowań dołączamy zaproszenie na kolejną – XXII edycję wydarzenia w 2016 roku.

targi Automaticon 2015