Targi Automaticon 2022

Opublikowano

9 lutego 2022

Jako przedsiębiorstwo działające w branży automatyki przemysłowej, nie mogło nas zabraknąć na jednym z ważniejszych wydarzeń  – targach Automaticon. 26. Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON odbyły się w dniach 26-28 stycznia 2022 r. w warszawskim centrum EXPO XXI.

Podczas targów na naszym stoisku nie mogło zabraknąć:

Automaticon był także okazją do zaprezentowania naszych dwóch autorskich programów, które ułatwiają wdrożenie założeń Przemysłu 4.0. Pierwszy program to system do zarządzania produkcją Omnimes, który umożliwia zbieranie i dostarczanie użytkownikowi w czasie rzeczywistym danych o realizowanej produkcji. Drugi to oprogramowanie do symulacji układów automatyki i urządzeń Simultus, który pozwala sprawdzić, jak działają urządzenia przed wdrożeniem. Osoby odwiedzające stoisko miały także okazję zobaczyć nasz innowacyjny robot sześcioosiowy zbudowany z materiałów kompozytowych oraz robota SCARA Trio Motion Technology, który idealnie sprawdzi się w aplikacjach typu pick and place.

robot scara
robot sześcioosiowy

Nieodzowną częścią targów są specjalistyczne prelekcje i merytoryczne szkolenia. My także mieliśmy okazję do przekazania naszej specjalistycznej wiedzy. Nasi pracownicy przeprowadzili dwie prelekcje. Na pierwszej  „Testuj zanim uruchomisz – Simultus – Program do symulacji układów automatyki i robotyki współpracujący z PLC.” omówiliśmy jak kok po kroku rozpocząć symulację w naszym autorskim oprogramowaniu.  Druga prezentacja dotyczyła Przemysłu 4.0, podczas której zaprezentowaliśmy produkty, które idealnie sprawdzą się do wdrażania założeń rewolucji cyfrowej. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do obejrzenia naszych webinarów, podczas których omówione zostały podobne zagadnienia.

  1. Przemysł 4.0 w akcji – przykłady zastosowań
  2. Poznaj nowy program do symulacji układów automatyki

Cieszymy się, że po prawie dwóch latach, imprezy targowe powoli odzyskują swój dawny blask. Targi to idealna możliwość wymiany spostrzeżeń na tematy branżowe. Dla nas uczestnictwo w takich wydarzeniach to doskonała okazja do nawiązania kontaktu bezpośredniego z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami. Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska podczas Automaticon. Zapraszamy także do obejrzenia krótkiej relacji.

Liczymy, że niedługo spotkamy się po raz kolejny. W dniach 10-12 maja 2022 szukajcie naszego stoiska na WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA.