MultiProjekt z nagrodą “Most dla Przyszłości”

Opublikowano

26 maja 2023

Miło nam poinformować, że nasza firma została nagrodzona przez Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa, Rafała Komarewicza podczas gali “Most do Przyszłości”. Wręczenie nagród odbyło się 24 maja 2023 roku w Krakowie. Przewodniczący Rady Miasta Krakowa wręczał wyróżnienia dla firm i przedsiębiorców, którzy wspierają lokalną krakowską edukację w szkołach zawodowych i technicznych. 

Bardzo cieszy nas to wyróżnienie. Od początku naszej działalności zajmujemy się wspieraniem edukacji w szkołach średnich i uczelniach wyższych. Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę w budowie przyszłości miasta Krakowa, wspierając młodzież w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia w branży automatyki przemysłowej i robotyki.

O naszych działaniach możecie przeczytać m.in. tutaj:

blank

To wyróżnienie ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ laureaci byli wybierani przez dyrektorów szkół, którzy dobrze znają potrzeby swoich uczniów. 

Istotę tej nagrody najlepiej oddadzą słowa Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa, Rafała Komarewicza:

Wyróżnienia które dziś wręczamy, noszą nazwę "Most do Przyszłości", co jest alegorią dla roli, jaką firmy odgrywają w życiu uczniów. Firmy są jak mosty, które łączą świat szkolny z zawodowym. Dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu, młodzi ludzie mają szansę przekroczyć ten most i rozpocząć swoją karierę zawodową. Pomoc w postaci oferowania praktyk zawodowych, szkoleń czy mentorstwa pozwala na rozwijanie ich umiejętności i zdobywanie cennego doświadczenia. W ten sposób budujemy most, który pozwala na swobodne przemieszczanie się między światem szkolnym a zawodowym, umożliwiając przyszłym specjalistom rozwój w dziedzinach, które ich interesują i są dla nich ważne.

blank
Fot. Filip Radwański

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy pozostałym Laureatom!

Fot. Filip Radwański