Wszystkie panele HMI gotowe na EasyAccess 2.0

Opublikowano

11 grudnia 2020

Pandemia COVID-19 przyniosła niespotykane dotąd wyzwania i sprawiła, że praca zdalna stała się dla wielu osób codziennością. Wobec nagłych zmian, zdalne rozwiązanie EasyAccess 2.0 pomaga użytkownikom przezwyciężyć trudności związane z pracą z domu.

Aby sprostać wymaganiom wynikającym z pracy zdalnej, Weintek wprowadza zdalne rozwiązanie EasyAccess 2.0 i obsługę funkcji VNC do wszystkich serii paneli HMI, które obecnie znajdują się na rynku. W przypadku modeli HMI bez portu Ethernet, zapewniona zostanie obsługa modemu USB 4G, tak aby modele mogły łączyć się z Internetem w celu korzystania z EasyAccess 2.0.

Od momentu uruchomienia 6 lat temu, zdalne rozwiązanie Easy Access 2.0 oferuje stabilne i niezawodne rozwiązanie do zdalnego połączenia z licznymi funkcjonalnościami, przyjaznym dla użytkownika interfejsem i doskonałą obsługą wielu platform. Dzięki niemu, zdalne monitorowanie, zdalne utrzymanie sprzętu oraz natychmiastowe otrzymywanie powiadomień o alarmach na urządzenia mobilne, stały się znacznie prostsze. Teraz, użytkownicy mogą wygodnie korzystać z EasyAccess 2.0, tak aby z łatwością pracować zdalnie, niezależnie od używanego interfejsu HMI.

Aby korzystać z EasyAccess 2.0. w serii IP, zaktualizuj oprogramowanie do wersji:

 EasyBuilder Pro: V6.04.02.597 lub nowszej

System operacyjny: 20201007 lub nowszy

Dbając o najwyższe standardy Weintek zawsze zaleca aktualizację oprogramowania sprzętowego do najnowszej wersji.

Zapisz się na newsletteraby otrzymywać więcej wartościowej treści z branży automatyki.