Targi Hannover Messe rozpoczęte!

Opublikowano

22 kwietnia 2024

Rozpoczął się pierwszy dzień targów HANNOVER MESSE, najważniejszego wydarzenia dla nowoczesnej automatyki przemysłowej. MultiProjekt z dumą prezentuje swoje innowacyjne technologie. Odwiedźcie nasze stoisko A21 w hali nr 7 od 22 do 26 kwietnia 2024 i odkryj potencjał naszych rozwiązań. Pośród nich znajdziecie:

  • Roboty Modułowe cechujące się elastyczną konfiguracją i łatwością w integracji. To rozwiązanie dedykowane do niestandardowych potrzeb aplikacyjnych. 
  • Oprogramowanie Simultus to zaawansowane oprogramowanie umożliwiające symulację i testowanie urządzeń w wirtualnym środowisku. W efekcie Simultus pozwala zredukować koszty i ryzyko błędów na etapie produkcji.
  • Oprogramowanie OmniMES to system monitorowania produkcji, który rewolucjonizuje zarządzanie i optymalizację procesów produkcyjnych, pozwalając użytkownikowi na analizę danych w czasie rzeczywistym. 

Odwiedź nas na targach, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i rozmawiać z ekspertami o możliwościach optymalizacji Twojej produkcji. Czekamy na Ciebie!