Targi Elektroniki i Automatyki TEiA 2020

Opublikowano

25 września 2020

III Targi Elektroniki i Automatyki TEiA w Kielcach już za nami! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w dniach 22 – 24 września 2020 odwiedzili nasze stoisko. Cieszymy się, że pomimo sytuacji epidemiologicznej udało nam się spotkać i podyskutować na temat rozwoju automatyki.

Na naszym stoisku zaprezentowali kompleksową automatyzację maszyn – przedstawiliśmy kluczowe produkty z naszej oferty:

  • panele operatorskie HMI od firmy Weintek
  • sterowniki PLC
  • wieloosiowe sterowniki ruchu Trio Motion
  • serwonapędy liniowe i liniowo-obrotowe LinMot
  • serwowzmacniacze

Osoby biorące udział w wydarzeniu miały także okazję usłyszeć o naszych autorskich systemach. Pierwszy z nich to system do zarządzania produkcją Omnimes, nad którym trwają jeszcze prace. Drugi to oprogramowanie do symulacji układów automatyki i urządzeń Simultus, który dostępny jest w wersji dla edukacji i przemysłu.

Targi dla naszej firmy to możliwość wymiany opinii z klientami i ludźmi z branży oraz doskonałe źródło informacji o rynku. Uczestnictwo w takich wydarzeniach pomaga nam zbudować relację partnerskie i  umożliwia zaprezentowanie nowości produktowych. Liczymy, że niedługo spotkamy się po raz kolejny! W dniach 3-5 listopada zapraszamy na nasze stoisko na targach Warsaw Industry Week w podwarszawskim Nadarzynie. Do zobaczenia!