MultiProjekt otrzymał nagrodę Diamentów Forbesa 2023

Opublikowano

19 czerwca 2023

MultiProjekt Automatyka został uhonorowany prestiżową nagrodą Diamentów Forbesa na ósmej gali regionalnej XV edycji, która odbyła się 31 maja 2023 roku w Krakowie. Gala Diamentów Forbesa zgromadziła ponad 140 przedstawicieli małopolskiego biznesu, a 71 wyróżnionych firm odebrało dyplomy i statuetki Diamentów. W skali ogólnopolskiej aż 12 tysięcy firm wzięło udział w tegorocznym zestawieniu Diamentów Forbesa. 

Gala w Krakowie otworzona została przez Katarzynę Dębek, zastępczynię redaktora naczelnego Forbes Polska, która podkreśliła, że Diamenty Forbesa są nagrodą dla najlepszych z najlepszych.  

Diamenty Forbesa to nagrody przyznawane najszybciej rozwijającym się firmom w Polsce na podstawie czysto matematycznego wyniku opartego na danych finansowych. Nagroda jest potwierdzeniem naszego zaangażowania, wysiłku i ciężkiej pracy, które wkładamy w rozwój naszej firmy. Jest to ogromne wyróżnienie dla naszego zespołu, który codziennie stawia sobie ambitne cele i dąży do doskonałości w świadczeniu usług dla naszych klientów 

Otrzymanie nagrody Diamentów Forbesa jest dowodem uznania dla MultiProjektu, potwierdzając naszą pozycję jako lidera w branży automatyki przemysłowej. To także motywacja do dalszego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Dziękujemy! 

Forbes nagroda
multiprojekt nagroda
nagroda forbesa