Multiprojekt Automatyka laureatem nagrody Inspirator Kariery 2020

Opublikowano

25 maja 2021

Miło nam poinformować, że nasza firma została nagrodzona w konkursie Inspirator Kariery 2020. Celem konkursu jest propagowanie dobrych praktyk w obszarze kształcenia zawodowego. Multiprojekt Automatyka otrzymało wyróżnienie w kategorii BIZNES za działania na rzecz podniesienia jakości kształcenia uczniów i studentów.

Cieszy nas to wyróżnienie, ponieważ od samego początku naszej działalności wspieramy edukację na poziomie szkół średnich i uczelni wyższych. Nasze działania mają na celu przygotować młodzież do pracy w branży automatyki przemysłowej i robotyki.

Uczniowie i studenci mają okazję w naszej firmie odbyć praktyki zawodowe, staże oraz praktyki dodatkowe. Organizujemy kursy online, certyfikowane szkolenia stacjonarne oraz szkolenia w ramach projektów unijnych z zakresu automatyki przemysłowej. Cykliczne szkolenia odbywają się zarówno w oddziałach firmy Multiprojekt, jak i gościnnie – w szkołach i na uczelniach wyższych. Ściśle współpracujemy z Akademią Górniczo Hutniczą w AGH oraz Zespołem Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie.

Co więcej Prezes Grzegorz Góral i Wiceprezes Sławomir Bydoń zostali powołani do Rady Społecznej Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH. Panowie biorą czynny udział w działaniach na rzecz społeczności studentów oraz angażują się w pomoc w zatrudnianiu absolwentów, organizacji praktyk studenckich i wyjazdów zagranicznych. Dodatkowo, Rada Społeczna ma za zadanie ukierunkować kształcenie studentów biorąc pod uwagę potrzeby gospodarcze i ekonomiczne.

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy pozostałym Laureatom!