Konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”

Opublikowano

7 października 2021

5 października w Hotelu Vulcan w Szczecinie odbyło się spotkanie specjalistów z działów utrzymania ruchu. Motywem przewodnim konferencji technicznej organizowanej przez Axon Media „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” było unowocześnianie działów UR. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się m.in.:

  • jak unikać awarii w zakładach produkcyjnych,
  • w jaki sposób zwiększyć efektywność produkcji.

Na takim wydarzeniu, nie mogło zabraknąć przedstawicieli firmy Multiprojekt! Uczestnicy konferencji mogli zapoznać się z naszą ofertą komponentów do automatyki przemysłowej oraz porozmawiać na temat praktycznego wykorzystania produktów.

W ramach wydarzenia możliwe było uczestnictwo w części wykładowej oraz w warsztatach technicznych. Prezentację “Zarządzanie danymi i procesem produkcyjnym z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań HMI” poprowadzi Piotr Jutrzenka-Trzebiatowski, który w Multiprojekt Automatyka pełni funkcję doradcy techniczno-handlowego. Podczas prelekcji, poruszył takie tematy jak:

  • Zdalny dostęp (EA)
  • Gromadzenie danych i ich analiza (MQTT/SQL)
  • System zarządzania produkcją

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie na konferencję! Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach technicznych organizowanych przez firmę Axon Media.