Zapraszamy na stoisko MultiProjektu podczas targów Hannover Messe 22-26 kwietnia 2024

Opublikowano

11 kwietnia 2024

Targi automatyki w Hanowerze (HANNOVER MESSE) to miejsce, w którym przemysłowa transformacja nabiera realnych kształtów dzięki innowacjom i niezwykłym produktom z całego świata. HANNOVER MESSE to niekwestionowane centrum nowoczesnej automatyki, a udział w nim to absolutna konieczność dla każdego profesjonalisty z branży. 

W tym roku firma MultiProjekt z dumą zaprezentuje na HANNOVER MESSE swoje flagowe rozwiązania, które są kwintesencją nowoczesnych technologii w automatyce przemysłowej. Odwiedźcie nas 22-26 kwietnia 2024 roku na stanowisku A21 w hali nr 7.

Roboty Modułowe

Nasze elastyczne roboty modułowe zostały zaprojektowane z myślą o dopasowaniu do specyficznych potrzeb aplikacyjnych. Skorzystanie nawet z trzech odpowiednio skonfigurowanych osi może okazać się efektywniejsze od zastosowania standardowych robotów. Gotowy system możesz szybko podłączyć do swojej linii produkcyjnej. Dzięki naszemu Teach Pendantowi nie musisz znać skomplikowanych sposobów programowania ruchu napędów. Roboty modułowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla dynamicznie zmieniających się wymagań produkcyjnych. 

Oprogramowanie Simultus

Program Simultus pozwala na symulację praktycznie dowolnego urządzenia oraz podłączenie urządzenia do symulatora lub rzeczywistego sterownika PLC i pulpitu HMI. W ten sposób można symulować urządzenia jako całość: konstrukcję mechaniczną oraz program sterujący. Modele 3D można importować z większości programów typu CAD lub pobrać gotowe przykłady i stanowiska edukacyjne. Możliwości testowania zachowania się urządzeń jeszcze na etapie ich projektowania to redukcja kosztów i ryzyka popełnienia błędu.

Oprogramowanie OmniMES

Monitoruje procesy w czasie rzeczywistym, umożliwiając bieżącą analizę i eliminację wąskich gardeł. Dzięki rzetelnym informacjom i zwiększeniu efektywności, OmniMES rewolucjonizuje zarządzanie produkcją, otwierając drzwi przed nowymi możliwościami optymalizacji.

Monitoring statusu maszyn w czasie rzeczywistym 

Bezwzględna kontrola nad stanem maszyn, umożliwiająca natychmiastową reakcję na ewentualne awarie oraz skuteczne śledzenie efektywności produkcji w czasie rzeczywistym. 

Szybka analiza zdarzeń na linii produkcyjnej 

Natychmiastowa analiza zdarzeń na linii produkcyjnej, pozwalająca zidentyfikować potencjalne problemy oraz skrócić czas reakcji, zabezpieczając płynność procesów produkcyjnych.

Odwiedź nasze stoisko na targach w Hannover, aby zobaczyć nasze produkty w akcji i porozmawiać z naszymi ekspertami o tym, jak możemy pomóc zrewolucjonizować Twoje procesy produkcyjne. Czekamy na Ciebie!