Konferencja “Automatyzacja w zakładach produkcyjnych” w Krakowie

Opublikowano

11 kwietnia 2022

7 kwietnia w Hotelu Swing w Krakowie zebrali się specjaliści, którzy dyskutowali o automatyzacji w zakładkach produkcyjnych. To już tradycja, że w konferencji technicznej organizowanej przez Axon Media udział bierze firma Multiprojekt Automatyka. Uczestnicy wydarzenia na naszym stoisku mogli:

  1. Zapoznać się z panelami HMI, które idealnie sprawdzają się do wizualizacji procesów.
  2. Poznać nasz autorski system Omnimes, który umożliwia zbieranie i dostarczanie użytkownikowi w czasie rzeczywistym danych o realizowanej produkcji.

Podczas konferencji prezentację „Monitorowanie danych produkcyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań MES”, ” poprowadzi Michał Cichoń, który w naszej firmie pełni Managera Grupy Przemysł 4.0. Zaprezentował jakie korzyści daje system MES. Zwiększenie potencjału firmy oraz szybkie zlikwidowanie wąskiego gardła na linii produkcyjnej to tylko niektóre korzyści. Podczas prelekcji zostały poruszone kwestie:

  • Praktycznego zastosowania monitoringu maszyn przemysłowych.
  • Sposobu realizacji komunikacji maszyn z programem.
  • OmniMes w wydaniu dla działu utrzymania ruchu i managementu.
  • Funkcjonalności programu: monitoring, historia zdarzeń, planogram, harmonogram produkcji, analiza awarii i postojów, raporty.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję wymienić spostrzeżenia podczas wydarzenia. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach technicznych organizowanych przez firmę Axon Media. 

Wszystkich tych, którzy nie mogli wziąć udział w konferencji w Krakowie zapraszamy do pozostałych miast. Konferencja “Automatyzacja w zakładach produkcyjnych – kierunek Przemysł 4.0” odbędzie w trzech kolejnych miastach – Lublinie, Legnicy oraz Rumi koło Gdyni. 

konferencja techniczna