Moduły OEM

moduły oem

Moduły OEM

Napędy serwo i krokowe na zamówienie. Moduły OEM (serwo i krokowe)
Moduły to wersje pinowe napędów panelowych Copley, z obwodami zoptymalizowanymi pod względem wielkości i kosztów. Istnieje możliwość wyboru obwodów interfejsu i złączy do zamontowania na własnych PCB. Copley zapewnia zestawy rozwojowe, projekty układów referencyjnych PCB, spersonalizowany sprzęt, firmware i oprogramowanie, aby przyspieszyć cykl programowania.

Sprzężenie zwrotne
Cyfrowy enkoder inkrementalny i Halls to standardowy interfejs serwowzmacniaczy z funkcją trybu pozycjonowania. Opcjonalne funkcje obejmują enkodery Sin/Cos i resolvery. Firmware zawiera algorytm wake-and-wiggle do komutacji bez Halls. Wzmacniacze Copley Plus są dostępne z rosnącą gamą otwartych standardowych interfejsów enkoderów absolutnych, w tym BiSS, SSI, Absolute A i EnDat.

Oprogramowanie do konfiguracji i sterowania
Oprogramowanie do konfiguracji napędu Copley – CME – jest bardzo intuicyjne i zapewnia zaawansowane narzędzia diagnostyczne. Wbudowany indekser jest łatwy w użyciu. W przypadku bardziej złożonych aplikacji, Copley Programming Language (CPL) zapewnia elastyczny język wysokiego poziomu z rozbudowanymi możliwościami edycji i debugowania.

Sieciowe narzędzia programowe sprawiają, że uruchomienie wieloosiowego systemu sterowania jest szybkie i proste. Sprawdzony kod źródłowy do sterowania i zarządzania sieciami EtherCAT i CANopen ułatwia implementację aplikacji. Migracja z CANopen do EtherCAT jest prosta i bezproblemowa.

Oprogramowanie sieciowe
Oprogramowanie do sterowania Copley sprawia, że uruchomienie systemu jest szybkie i proste. Opracowanie kodu niskiego poziomu do sterowania siecią CANopen lub EtherCAT jest wyeliminowane. Całe zarządzanie siecią odbywa się za pomocą kilku prostych poleceń, powiązanych z aplikacją.

Copley obsługuje dwa środowiska programistyczne. Kod źródłowy bibliotek Copley Motion (CML) może być zgodny z aplikacją C ++ dla CANopen i EtherCAT. Copley Motion Objects (CMO) dla CANopen to zestaw .Net®, z którego może korzystać Visual Studio® lub dowolny program obsługujący platformę .Net®.

Zalety serii Copley PLUS
Wzmacniacze serii PLUS obsługują EtherCAT lub CANopen i oferują rozszerzone opcje sprzężenia zwrotnego. Metalowe obudowy gwarantują najwyższy poziom odporności na zakłócenia. Wersje wieloosiowe zapewniają najniższy koszt na oś. Wzmacniacze serii PLUS wyposażone są w przetworniki A/D wysokiej rozdzielczości, zapewniające optymalną kontrolę prądu, a także szybkie, sprzętowe rejestrowanie położenia i wyzwalanie wartości zadanej.

Kontrola pola magnetycznego:

  • Optymalna orientacja pola magnetycznego
  • Silniki pracują szybciej i mają zapewnione lepsze chłodzenie

Wydajność serwa i PWM:

  • Zagnieżdżone pętle o wysokiej przepustowości
  • Filtr “biquad” do filtrów wycinających lub niskoprzepustowych
  • Wysokowydajny dynamiczny PWM
  • Filtr krawędziowy dla niskiej emisji

Technologia silników krokowych:

  • Niski poziom hałasu
  • Precyzyjne mikrokroki, niski rezonans
  • Tryb serwo do sterowania w zamkniętej pętli
  • Kompensacja momentu obrotowego

Bezpieczeństwo STO
Norma bezpieczeństwa STO we wzmacniaczach panelowych PLUS eliminuje konieczność używania drogich styczników i skomplikowanego okablowania. Dostępne są dwa niezależne wejścia w celu wdrożenia funkcji STO i zapewnienia zgodności systemu z SIL 3 (IEC 61800-5-2) oraz kategorią 3 PL d (ISO 13849-1).

Darmowe oprogramowanie

Webinary

Katalogi

Szkolenia

Wsparcie techniczne

Karty katalogowe