Osie pasowe

Osie na pasku zębatym  

Osie pasowe HIWIN na pasku zębatym umożliwiają osiągniecie dużych prędkości przesuwu i długich dróg przesuwu. Dzięki dowolnej konfiguracji suwu w krokach milimetrowych oraz różnorodności dostępnych opcji (np. stalowa taśma maskująca, wyłącznik krańcowy, system pomiaru drogi i dodatkowe sanie w różnych rozmiarach) osie te można indywidualnie dopasowywać do danego zastosowania.

HM-B

Oś liniowa z napędem pasowym zębatym tworzy kompaktowy i wielofunkcyjny moduł pozycjonujący. Bardzo dobrze sprawdza się w miejscach wymagających dużej dynamiki i prędkości. Dodatkowo, oś liniowa HM-B umożliwia długą drogę przemieszczania.

HT-B

Osie pasowe to moduły pozycjonujące ze zintegrowaną podwójną prowadnicą, umożliwiające elastyczne zastosowanie. Nadają się szczególnie do zastosowań, w których wymagana jest wysoka dynamika i wysokie prędkości. Dodatkowo stoły liniowe HT-B umożliwiają realizację dużych zakresów pracy.

HC-B

Oś liniowa z mechanizmem śrubowo-tocznym i profilem stalowym tworzy kompaktowy, elastyczny i wielofunkcyjny moduł pozycjonujący. Nadaje się on szczególnie do zastosowań, w których wokół osi występują duże momenty przechylające.

HD

Osie liniowe podwójne HD firmy HIWIN to moduły pozycjonujące z dwiema osiami pasowymi serii HM-B, połączone ze sobą wałem synchronicznym. Skok i odstęp pomiędzy obiema osiami można dowolnie ustawiać w krokach milimetrowych. Osie podwójne HIWIN nadają się głównie do tych zastosowań, w których wymagana jest szeroka powierzchnia montażowa lub dodatkowe sanie, zapewniające podparcie podczas ruchu w kierunku Y lub jako podstawa systemów wieloosiowych.

Katalog

Szkolenia

Wsparcie techniczne

Rysunki