Nowość - Model cMT-iV6 - Multiprojekt

Nowość - Model cMT-iV6

Nowy model cMT-iV6 to panel dotykowy z wbudowaną przeglądarką cMT Viewer, umożliwiającą połączenie z wieloma interfejsami HMI serii cMT. Wyposażony został w ekran dotykowy o przekątnej 9,7 cala o rozdzielczosći 1024 × 768, wbudowany głośnik i wydajny procesor 1 GHz, zapewniający znakomite efekty wizualne, dźwiękowe oraz łatwą obsługę.

 

Panel cMT-iV6 przejął większość funkcji z modelu cMT-iV5. Dodatkowo wyposażony został w gniazdo karty SD. Obsługiwane funkcje oprogramowania niedostępne do tej pory w cMT-iV5 to m.in. przeglądarka plików i zdjęć, odtwarzacz multimedialny, czytnik plików PDF, VNC Viewer. Ponadto jego ulepszona pamięć eMMC o pojemności 4 GB, umożliwia zapisywanie większej ilości danych z podłączonych urządzeń, dając płynne przełączanie między urządzeniami i zapewniając płynniejszą pracę.

 

cMT-iV6 wyposażony został izolację zasilania klasy przemysłowej, powłokę PCB i panel czołowy zgodny z NEMA4 / IP65 i nadaje się do montażu panelowego, dzięki czemu można go zainstalować w dowolnym, nawet trudno dostępnym miejscu. Odegra niezastąpioną rolę w tworzeniu opartego na chmurze systemu produkcyjnego, w pełni wykorzystując technologię komunikacji cMT firmy Weintek.

 

 

 

Powrót do listy