Wiadomości - Multiprojekt
KURSY ONLINE WEBINARIA

Wiadomości

Przekładnie planetarne Sesame
2019-04-28
Przekładnie planetarne Sesame

Firma Multiprojekt posiada w swojej ofercie precyzyjne przekładnie planetarne firmy Sesame. Obecnie producent tych przekładni ma już w swoich zasobach ponad 20 różnych serii, dzięki czemu nawet ci najbardziej wymagający znajdą coś dla siebie. Przekładnie Sesame znajdują swoje zastosowanie w przeróżnych gałęziach przemysłu.

czytaj więcej
Relacja z targów AUTOMATICON 2019
2019-04-05
Relacja z targów AUTOMATICON 2019

Targi AUTOMATICON za nami! Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Mamy nadzieję, że dzięki tym spotkaniom nasza współpraca będzie jeszcze bardziej owocna. W trakcie czterech dni targowych mieliśmy okazję zaprezentować Państwu nowe produkty w przykładowych aplikacjach, porozmawiać o potrzebach oraz oczekiwaniach, a przede wszystkim wymienić się doświadczeniem i podyskutować o rozwoju automatyki i przemysłu w Polsce.

czytaj więcej
Flex-6-Nano zwycięzcą!
2019-04-04
Flex-6-Nano zwycięzcą!

Podczas targów Automaticon 2019 odebraliśmy nagrodę za Produkt Roku 2018 w kategorii Systemy sterowania procesami i układami. Sprawcą tego zdarzenia był Flex-6-Nano!

czytaj więcej
Festiwal Zawodów w Krakowie
2019-04-04
Festiwal Zawodów w Krakowie

Podczas tegorocznego Festiwalu Zawodów, odbywającego się w dniach 21-23 marca na hali EXPO w Krakowie pośród 140 różnych stoisk nie zabrakło również i nas. Towarzyszyliśmy Zespołowi Szkół Mechanicznych w Krakowie, czyli uczelni, z którą od niemal 15 lat współpracujemy przy wspólnych projektach edukacyjnych. 

czytaj więcej