Wiadomości - Multiprojekt

Wiadomości

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim zakładzie 24/7
2018-09-05
Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim zakładzie 24/7

Czy zdarzyło się Wam obudzić w środku nocy, bo przyśnił Wam się koszmar, że w fabryce coś poszło nie tak? Produkcja stanęła, maszyna się zepsuła. A może to nie był sen? Awarię będziecie mogli naprawić dopiero za kilka godzin, kiedy dotrzecie do pracy, tymczasem przedsiębiorstwo zostało narażone na wielotysięczne straty. W takiej sytuacji uspokoić Was może jedynie natychmiastowa wyprawa do firmy w piżamie lub... zerknięcie na powiadomienia z HMI.

czytaj więcej
Jak wybrać panel operatorski? 7 ważnych kryteriów
Jak wybrać panel operatorski? 7 ważnych kryteriów

Planujesz wprowadzić panel HMI do swojego zakładu albo zastanawiasz się nad wymianą obecnego sprzętu? Wiemy, że przed Tobą ważna decyzja. Tymczasem ilość dystrybutorów i oferowanych paneli potrafi przerosnąć każdego z nas. Zamiast więc porównywać każdy parametr i wertować katalogi w poszukiwaniu „mniejszego zła” – wybierz mądrze i optymalnie dla swojego zakładu.

czytaj więcej
Najlepszy Partner Edukacyjny 2018
2018-06-26
Najlepszy Partner Edukacyjny 2018

W piątek zostaliśmy wyróżnieni tytułem Najlepszego Partnera Edukacyjnego 2018. Nagrodę otrzymaliśmy od Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie. Certyfikat zdobyliśmy jako jedna z trzech firm. Mamy przyjemność pracować z ww. szkołą, wspierając ją w kształceniu uczniów w zawodzie technik mechatronik, a także promując kształcenie zawodowe. Organizujemy również cykliczne szkolenia dla uczniów i nauczycieli, oferujemy praktyki i staże oraz pomagamy w wyposażeniu sal dydaktycznych w niezbędny sprzęt.

 
czytaj więcej