Postaw na rozwój umiejętności – szkolimy z Trio Motion - Multiprojekt

Postaw na rozwój umiejętności – szkolimy z Trio Motion

Rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników działów utrzymania ruchu, będących na bieżąco i posiadających aktualną wiedzę z zakresu automatyki i budowy maszyn. Firma Multiprojekt pragnie wyjść naprzeciw tym potrzebom. Od czerwca do naszej oferty szkoleniowej wprowadziliśmy szkolenia ze sterowników ruchu Trio Motion.

 

Chcemy, by osoby posługujące się naszym sprzętem potrafiły w pełni wykorzystywać jego możliwości i tworzyły coraz ciekawsze aplikacje. Pomagamy skrócić czas, jaki mija od nabycia sprzętu do uruchomienia pierwszej aplikacji. Współpracujemy również z uczelniami technicznymi, prowadząc szkolenia dla uczniów i studentów. W ubiegłym roku zaufało nam niemal 300 osób, biorąc udział w 64 szkoleniach w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Gdyni.

 

 

Prowadzimy szkolenia z zakresu programowania, obsługi, konfiguracji i serwisowania systemów automatyki przemysłowej:

 

  • szkolenia podstawowe z zakresu obsługi i programowania sterowników PLC, paneli HMI, serwonapędów – poniżej zdradzamy szczegóły
  • szkolenia indywidualne – trenerzy odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą wdrożyć zaawansowane rozwiązania, nauczą, jak optymalnie korzystać z urządzeń. Więcej na www.multiprojekt.pl/Szkolenia
  • darmowe szkolenia dla studentów – więcej informacji na: www.bit.ly/Multiprojekt_Studenci

 

 

Jak wygląda szkolenie podstawowe?

 

Szkolenia podstawowe są podzielone tematycznie. Na każdym z nich omawiany jest inny typ urządzeń, ich obsługa krok po kroku, garść wiedzy teoretycznej i praktyczne case studies. O zakresie tematycznym szkoleń opowiada nasz doradca techniczny, Krzysztof Tylutki:

W ramach szkolenia z sterowników ruchu Trio, uczestnik zapoznany zostaje z programem narzędziowym Motion Perfect. Dowie się m.in. o nawiązaniu połączenia z kontrolerem wraz z przypadkiem szczególnym nawiązania połączenia z symulatorem kontrolera, czy też ukazywaniem i rozmieszczaniem okien narzędziowych wraz z komentarzem. Ponadto pokażemy jak tworzyć pliki/programy składowe projektu kontrolera oraz ich uruchamianie, nauczymy również jak konfigurować osiekontrolowane w EtherCAT oraz jak stosować składnie języka BASIC w programach kontrolera.

 

Zapisz się już dzisiaj! http://www.multiprojekt.pl/Szkolenia/

 

Powrót do listy

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1.09.2019 nasza firma zmieniła siedzibę.
Od tego dnia główna siedziba mieści się pod adresem: ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków.