MQTT JSON zaawansowane ustawienia formatu - Multiprojekt

MQTT JSON zaawansowane ustawienia formatu

Do paneli dodano ustawienia zaawansowane JSON dla MQTT Topic Publisher. Funkcja ta, oprócz kompatybilności z istniejącym prostym formatem JSON, pozwala użytkownikom zdefiniować format JSON z bardziej elastyczną strukturą, dostosowaną do urządzenia chmury, której używają.

 

Po dodaniu tej funkcji, dane przesyłane do chmury mogą być generowane w wymaganym formacie bez potrzeby dodatkowego narzędzia do konwersji, realizując integrację z różnorodnymi usługami w chmurze przekształcają konwencjonalne sterowniki PLC w inteligentne urządzenia IIoT. Ponadto użytkownicy mogą po prostu skonfigurować ustawienia za pomocą intuicyjnego graficznego interfejsu użytkownika, co eliminuje potrzebę pisania kodów JSON w celu zdefiniowania struktury danych.

 

Po lewej: ustawienia MQTT Publisher. Po prawej: wyjście MQTT w formacie JSON.

 

 

Dwie główne zalety korzystania z ustawień formatu zaawansowanego JSON:


1. Bezpośrednie wykorzystanie formatu danych obiektowych
Tryb zaawansowany nie tylko obsługuje format obiektu, ale rónież zagnieżdżoną strukturę danych, ułatwiając bezpośrednią integrację z różnymi aplikacjami bez konieczności zmiany istniejącego formatu JSON na typ danych liczbowych.

 

2. Graficzny interfejs użytkownika do ustawiania struktury danych JSON
Graficzny interfejs użytkownika przeznaczony do ustawiania struktury danych MQTT jest niezwykle intuicyjny i łatwy do zrozumienia. Użytkownicy mogą uzupełniać ustawienia bez konieczności uczenia się struktury danych JSON.

Dodawanie struktur danych (dodawanie wartości / tablic / obiektów lub sortowanie obiektów… itd.) Można wykonać szybko dzięki dobrze wyposażonemu interfejsowi użytkownika.

 

 

Powrót do listy

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1.09.2019 nasza firma zmieniła siedzibę.
Od tego dnia główna siedziba mieści się pod adresem: ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków.