Targi Motek 2018 – byliśmy tam! - Multiprojekt

Targi Motek 2018 – byliśmy tam!

Motek to coroczny event branżowy odbywający się w Stuttgarcie. Jako jedna z najważniejszych imprez targowych w tej części Europy, co roku gromadzi gigantów automatyki i pokrewnych specjalizacji.

 

 

Nasza dwuosobowa delegacja wyruszyła do Stuttgartu, by sprawdzić, co w branży piszczy. Podczas tych ogromnych targów (60.000m2 powierzchni wystawienniczej i niemal 1.000 wystawców!) udało nam się trafić na stoisko Hiwina – producenta techniki liniowej z naszej oferty. Ich stoisko było jak zawsze niezmiernie imponujące (zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć).

 

 

 

W oczy rzucała się przede wszystkim ogromna liczba robotów, w każdym rozmiarze i do najróżniejszych przemysłowych zastosowań. To doskonałe potwierdzenie raportu World Robotics 2017, który informuje, że sprzedaż robotów w 2016 roku wzrosła o 16% (w Europie o 12%) w stosunku do roku poprzedniego i nadal zachowuje tendencję wzrostową.

 

 

Cały dzień spędzony na zwiedzaniu hal tego wydarzenia wypełnił nasze głowy pomysłami. W końcu firma Multiprojekt pracuje nad własnym projektem robota i systemem wsparcia realizacji produkcji.

Już niebawem pojawimy się na targach SPS IPC Drives w Norymberdze! Czekajcie na relację również z tego wydarzenia.

 

Powrót do listy