Zapakuj się z klasą! Relacja z targów Taropak 2018 - Multiprojekt

Zapakuj się z klasą! Relacja z targów Taropak 2018

W dniach od 1. do 4. października 2018 roku odbyła się 31. edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak, które organizowane są już od wielu lat w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Posiadając w ofercie komponenty automatyki oraz części maszyn, które świetnie spisują się w maszynach prezentowanych podczas tego wydarzenia, nie mogliśmy pozwolić sobie na nieobecność podczas niego.

 

 

Wraz z specjalistami z Poznania, Krakowa, Warszawy i Trójmiasta zaprezentowaliśmy między innymi elektryczne siłowniki liniowe i liniowo – obrotowe szwajcarskiej firmy LinMot (sprawdzają się świetnie jako alternatywa dla siłowników pneumatycznych w napełniarkach oraz aplikacjach zakręcających), bezkonkurencyjne w swojej klasie, brytyjskie kontrolery ruchu TrioMotion (Flex 6 Nano wysteruje nawet największe aplikacje dzięki obsłudze do 64 osi jednocześnie), panele HMI oraz system zdalnych we/wy marki Weintek (teraz także z CodeSYS), sterowniki PLC Fatek oraz inne urządzenia mające zastosowanie w procesie pakowania czy etykietowania.

 

 

Niezwykle miłe było dla nas duże zainteresowanie naszą ruchomą ekspozycją, którą z eventu na event staramy się czynić coraz ciekawszą. Przez 4 dni targów zdążyliśmy także zauważyć coraz częściej pojawiające się urządzenia z naszej oferty w gotowych już maszynach, na przykład, co najłatwiej zauważyć i pokazać – panele HMI Weintek, jak na zdjęciu poniżej:

 

 

Cieszy nas Państwa niesłabnąca frekwencja na naszym stoisku! Już niebawem będziemy w podwarszawskim Nadarzynie, gdzie prezentować będziemy jeszcze większy przegląd naszej oferty oraz będziemy mogli porozmawiać i odpowiedzieć na Państwa pytania.

Do zobaczenia!

 

 

 

 

Powrót do listy