Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim zakładzie 24/7 - Multiprojekt

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim zakładzie 24/7

Czy zdarzyło się Wam obudzić w środku nocy, bo przyśnił Wam się koszmar, że w fabryce coś poszło nie tak? Produkcja stanęła, maszyna się zepsuła. A może to nie był sen? Awarię będziecie mogli naprawić dopiero za kilka godzin, kiedy dotrzecie do pracy, tymczasem przedsiębiorstwo zostało narażone na wielotysięczne straty. W takiej sytuacji uspokoić Was może jedynie natychmiastowa wyprawa do firmy w piżamie lub... zerknięcie na powiadomienia z HMI.
 


 

W dobie Przemysłu 4.0 szybki dostęp do informacji z zakładu produkcyjnego to podstawa. Jeśli chcielibyście otrzymywać informacje o alarmach z HMI na bieżąco, gdziekolwiek jesteście - zespół badań i rozwoju Weintek stworzył idealne rozwiązanie. To powiadomienia push wysyłane na urządzenia mobilne (smartfon, tablet) z HMI. Umożliwia monitorowanie zdarzeń i alarmów mających miejsce w dowolnym miejscu przedsiębiorstwa. To wszystko za sprawą programu EasyAccess 2.0, który przekazuje powiadomienia na urządzenie mobilne.
 

Przykład aplikacji:

Duża część regionów na Tajwanie, szczególnie tych położonych najniżej, jest zagrożona powodziami. Agencje rządowe muszą mieć dostęp do swoich HMI 24 godziny na dobę, by w odpowiednim momencie aktywować przepompownie. Dzięki EasyAccess 2.0 agencje nie muszą mieć czujników cały czas na oku. W przypadku zagrożenia powodzią otrzymają powiadomienie push na swoje telefony i będą w stanie natychmiast uruchomić przepompownię, bez konieczności udawania się na miejsce.
 

Funkcja powiadomień push w EasyAccess 2.0 pozwala:

- śledzić sytuację w przedsiębiorstwie 24 godziny na dobę

- skrócić czas reakcji na zdarzenia i alarmy

- zaoszczędzić czas i pieniądze oraz... stres operatorów ;)

 

Ewa Wrzesińska, Specjalista ds. Marketingu

Powrót do listy