Jesteśmy Multi, Multiprojekt. Chcesz zostać jednym/jedną z nas? - Multiprojekt

Jesteśmy Multi, Multiprojekt. Chcesz zostać jednym/jedną z nas?

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy specjalistów na różne stanowiska. Ostatnio nasz oddział w Warszawie został wzbogacony o dwie nowe osoby: Rafała - doradcę ds. technicznych - oraz Damiana (na zdj.) - który niebawem będzie dbał o zamówienia naszych Klientów na stanowisku doradcy ds. handlowych. Obecnie przechodzi szereg szkoleń w naszej krakowskiej centrali pod okiem multi-specjalistów. Przekazują mu wiedzę techniczną, opowiadają o najczęstszych kłopotach Klientów i uczą jak je rozwiązywać, mówią o nowych produktach, głównie marki Trio Motion Technology. Przy okazji został sfotografowany, by trafić na stronę  „Ci specjaliści Państwa obsługują”. :)

 

 

Za chwilę uchylimy rąbka tajemnicy, na jakie stanowiska poszukujemy nowych pracowników. Najpierw pochwalimy się jednak, że oferujemy pracę w świetnej atmosferze i wspólne wyjazdy integracyjne. Film z zeszłorocznego wypadu integracyjnego zobaczycie tutaj:

 

 

W Multiprojekcie często wyjeżdżamy na krajowe i zagraniczne targi branżowe, więc jeśli zaczniesz pracę u nas, masz okazję w najfajniejszy możliwy sposób przekonać się, co nowego w branży piszczy. Relację naszych robotyków z największych targów inteligentnej automatyki i robotyki Automatica 2018 w Monachium znajdziesz TUTAJ.

 

Doceniamy też pasje naszych pracowników. Latasz dronem? – znajdziemy Ci ciekawe zadania, byś mógł polatać w godzinach pracy. Lubisz biegać (także na orientację) lub uprawiasz inny sport? Dostaniesz własną koszulkę MultiRunners! Nasz Pan Prezes i kilka innych osób grają na gitarach - Ty też kochasz muzykę? Na wyjazdach i spotkaniach integracyjnych możecie dać wspólny koncert :)

 

 

Jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy, musisz nas zwyczajnie poznać. Jak? Wyślij nam swoje CV. Zaprosimy Cię na rozmowę, byś przekonał(a) się na własne oczy, jak pracujemy w Multiprojekcie.

Obecnie do naszych oddziałów w Trójmieście oraz Krakowie rekrutujemy kandydatów na trzy stanowiska:

 

Doradca techniczny (Trójmiasto) – programuj PLC i HMI, wspieraj naszych klientów w tworzeniu aplikacji przemysłowych, serwisuj sprzęt!

Asystent/tka ds. sprzedaży (Kraków) – możesz stanowić wsparcie dla największego działu naszej firmy, odpowiadać za przygotowanie ofert dla klienta, przekazywanie zamówień do magazynu i aktualizowanie cenników. Nie będziesz parzyć dla nas kawy, robi to za nas ekspres. ;)

Mechanik technolog (Kraków) – stanowisko dla osób chcących pracować przy tworzeniu nowego, innowacyjnego projektu! Jeśli Solidworks nie ma dla Ciebie tajemnic i kręcą Cię roboty, to koniecznie aplikuj do nas!

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.multiprojekt.pl/Informacje/Praca/

 

Do zobaczenia w biurze! :)

 

Szymon Krawczyk, Specjalista ds. Marketingu i PR

 

Powrót do listy