Panele HMI Weintek serii iP w bazach PCSCHEMATIC - Multiprojekt

Panele HMI Weintek serii iP w bazach PCSCHEMATIC

Na początku tego tygodnia użytkownicy programu PCSCHEMATIC otrzymali wiadomość o możliwości aktualizacji baz danych oprogramowania. Wprowadzone zostały 3 panele z serii iP. 

W informacji możemy przeczytać: 

W naszym serwisie udostępniliśmy nową aktualizację bazy aparatury. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi bieżącej aktualizacji oraz do pobrania nowej bazy.

WEINTEK produkuje i rozwija kolejne generacje nowoczesnych, graficznych pulpitów operatorskich przeznaczonych głównie do przemysłu. Prostota obsługi i uniwersalność zastosowania połączona z niezawodnością sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych producentów tego typu sprzętu na świecie. Ze względu na parametry, łatwość programowania i kompatybilność z wieloma typami dostępnych na rynku sterowników PLC, panele WEINTEK są bardzo efektywnym sposobem komunikacji między człowiekiem a urządzeniem, co w połączeniu z korzystną ceną powoduje, że są coraz chętniej kupowane przez automatyków i producentów urządzeń.
Seria iP to seria ekonomicznych paneli HMI. Została wzbogacona sprzętowo i jest obsługiwana w nowym środowisku narzędziowym EastBuilderPro. Port Ethernet dostępny jest dla wszystkich wielkości ekranu.

Panele operatorskie HMI serii MT8000 iP oferują wysoką wydajność dzięki wyposażeniu w procesory Cortex A8 o taktowaniu 600MHz. Wizualizacje wyświetlane są na wyświetlaczach o wysokiej jakości obrazu - paleta kolorów to 16/16.2 mln kolorów, rozdzielczość do 1024x600 px (w zależności od modelu). Seria ta jest w pełni kompatybilna z poprzednimi modelami pod względem zgodności projektów EasyBuilder oraz wymiarów wycięcia montażowego, co znacznie ułatwia wymianę na nowszy model. Posiadają niesamowite zdolności komunikacyjne i oferują wsparcie dla ponad 300 znanych producentów urządzeń na rynku automatyki.

Aktualizacja bazy programów PCSCHEMATIC zawiera panele operatorskie WEINTEK (seria MT8000 iP).

Baza zawiera dane do modułu Panelrouter - automatycznego prowadzenia tras przewodów i kabli w szafach i rozdzielnicach.

Zapraszamy do aktualizacji bazy programów Automation i PowerDistribution.

 

My również zapraszamy do pobierania aktualizacji bazy. Więcej informacji na temat oprogramowania znajdą Państwo na stronie PCSCHEMATIC: http://www.pcschematic.pl/

 

weintek_hmi_panele_operatorskie_wizualizacja_sterowanie_automatyka_multiprojekt

Powrót do listy