Obniżka cen produktów marki Crevis! - Multiprojekt

Obniżka cen produktów marki Crecvis!

Z przyjemnością informujemy o obniżejniu cen produktów marki Crevis z naszej oferty o nawet 15%! Aktualne cennik dostępne są u naszych doradców handlowych. W razie pytań prosimy o kontakt ze swoim doradcą techniczno-handlowym.

 

Firma CREVIS - jeden z większych producentów elektroniki przemyslowej wytwarza m.in. wysokiej jakości moduły zdalnych wejść i wyjść. Komunikacja z nimi jest możliwa w wielu popularnych protokołach przemysłowych. System rozproszonych we/wy składa się z modułu komunikacyjnego oraz podłączonych do niego rozszerzeń. Pozwala to zbudować w bardzo prosty sposób nowy system sterowania, a także rozszerzyć już istniejący o nowe węzły komunikacyjne. Szeroki wybór rozszerzeń daje swobodę w działaniu pozwalając korzystać z wejść/wyjść dyskretnych, analogowych, temperaturowych, wejść enkoderowych, wyjść step/dir do sterowania ruchem, a także wyjść typu PWM. Obsługiwane protokoły komunikacyjne to m.in. DeviceNet, Modbus RTU, Modbus TCP/IP, EtherCAT, ProfiNet, CanOpen, ProfiBus, CC-Link. Pojedynczy moduł rozszerzeń obsłuży do 16 we/wy. Zestaw może być rozszerzony nawet do 63 modułów montowanych na standardowej szynie DIN. W sieci możemy mieć oczywiście zaadresowanych wiele takich zestawów. 

Oprogramowanie konfiguracyjne jest bezpłatne. Obsługuje zaawansowane funkcje diagnostyczne i pozwala na bardzo łatwą konfigurację zestawu.

 

multiprojekt_we_wy_rozproszone_zdalne_wejscia_wyjscia_crevis_automatyka

 

 

Powrót do listy