Nowość! Moduły rozproszonych wejść / wyjść CREVIS! - Multiprojekt

Nowość! Moduły rozproszonych wejść / wyjść CREVIS!

NOWOŚĆ!

Zauważając potrzeby naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić nowy asortyment do naszej oferty - moduły rozproszonych wejść / wyjść marki CREVIS!

 

Firma CREVIS - jeden z większych producentów elektroniki przemyslowej wytwarza m.in. wysokiej jakości moduły zdalnych wejść i wyjść. Komunikacja z nimi jest możliwa w wielu popularnych protokołach przemysłowych. System rozproszonych we/wy składa się z modułu komunikacyjnego oraz podłączonych do niego rozszerzeń. Pozwala to zbudować w bardzo prosty sposób nowy system sterowania, a także rozszerzyć już istniejący o nowe węzły komunikacyjne. Szeroki wybór rozszerzeń daje swobodę w działaniu pozwalając korzystać z wejść/wyjść dyskretnych, analogowych, temperaturowych, wejść enkoderowych, wyjść step/dir do sterowania ruchem, a także wyjść typu PWM. Obsługiwane protokoły komunikacyjne to m.in. DeviceNet, Modbus RTU, Modbus TCP/IP, EtherCAT, ProfiNet, CanOpen, ProfiBus, CC-Link. Pojedynczy moduł rozszerzeń obsłuży do 16 we/wy. Zestaw może być rozszerzony nawet do 63 modułów montowanych na standardowej szynie DIN. W sieci możemy mieć oczywiście zaadresowanych wiele takich zestawów. 

Oprogramowanie konfiguracyjne jest bezpłatne. Obsługuje zaawansowane funkcje diagnostyczne i pozwala na bardzo łatwą konfigurację zestawu.

 

Do końca listopada 2016 roku firma Multiprojekt oferuje 25% rabatu od cen katalgowych na urządzenia marki Crevis!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: 

http://www.multiprojekt.pl/Oferta/Sterowanie_i_Wizualizacja/Rozproszone_we%2Fwy_Crevis/

 

multiprojekt_automatyka_przemysłowa_silniki_korkowe_prowadnice_liniowe_silniki_liniowe_linmot_fatek_hiwin_estun_weintek_konferencja_pneumatyka_robotyka_łozyska_liniowe_cnc_krakow_automatyka_budynkowa_inteligentne_budynki_automatyka_domowa_esea_emc_plc_hmi_panele_dotykowe_sterowanie_serwonapedy_silniki_oprogramowanie_serwo

Powrót do listy