Multiprojekt dla mlodych! Wspołpraca z ZSTE w Skawinie. - Multiprojekt

Multiprojekt dla młodych! Współpraca z ZSTE w Skawinie.

Z przyjemnością informujemy, że firma Multiprojekt nawiązała współpracę z Zespołem Szkół Techniczo - Ekonomicznych w Skawinie. To nie pierwsze takie przedsięwzięcie mające na celu promowanie edukacji mechatronicznej wśród uczniów szkół technicznych. 


Dnia 17 czerwca 2016 roku siedzibę naszej firmy odwiedził nauczyciel przedmiotów mechatronicznych ZSTE w Skawinie, Pan Marcin Apostoł, który podczas spotkania z Panem Prezesem Sławomirem Bydoniem podpisał umowę współpracy między skawińską placówką edukacyjną, a firmą Multiprojekt. 


Współpraca ma polegać na objęciu honorowym patronatem firmy klas mechatronicznych, wsparciem technicznym przez pomoc w doposażeniu sal przedmiotów zawodowych, dydaktycznym dla uczniów i nauczycieli oraz wzajemnej promocji. Nauczyciele oraz najlepsi uczniowie będą mieli okazję uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych przez naszych doradców technicznych. Kilku uczniów będzie miało również możliwość odbycia praktyk w firmie Multiprojekt. 

 


multiprojekt_automatyka_przemysłowa_silniki_korkowe_prowadnice_liniowe_silniki_liniowe_linmot_fatek_hiwin_estun_weintek_konferencja_pneumatyka_robotyka_łozyska_liniowe_cnc_krakow_automatyka_budynkowa_inteligentne_budynki_automatyka_domowa_esea_emc_plc_hmi_panele_dotykowe_sterowanie_serwonapedy_silniki_oprogramowanie_serwo

 

Powrót do listy