Publikacje - Multiprojekt
KURSY ONLINE WEBINARIA

Publikacje

Serwonapędy Estun serii ProNet – eliminacja drgań harmonicznych
2013-09-15
Serwonapędy Estun serii ProNet – eliminacja drgań harmonicznych

Control Engineering Polska, nr 9, wrzesień 2013
 

Nowoczesne serwonapędy Estun serii ProNet-E oraz ProNet znajdujące się w ofercie firmy Multiprojekt mają wbudowane funkcje eliminacji drgań mechanicznych. Drgania można podzielić na dwa typy. Typ pierwszy to drgania harmoniczne o wysokiej częstotliwości, spowodowane przez nieidealna sztywność mechaniki maszyny.


 

czytaj więcej
Serwonapędy firmy ESTUN w ofercie firmy Multiprojekt
2013-06-01
Serwonapędy firmy ESTUN w ofercie firmy Multiprojekt
Napędy i sterowanie, nr 5, maj 2013
 
Firma Estun specjalizuje się w produkcji serwonapędów obrotowych z bezszczotkowymi silnikami synchronicznymi z magnesami stałymi, które mogą być stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Wąska specjalizacja firmy sprzyja produkcji wyrobów o najwyższej jakości i parametrach technicznych spełniających wysokie wymagania klientów przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. W niniejszym artykule przedstawiono najważniejsze możliwości, cechy i dane techniczne serwonapędów.
czytaj więcej
Multiprojekt – dostawca komponentów techniki liniowej firmy Hiwin
2013-05-23
Multiprojekt – dostawca komponentów techniki liniowej firmy Hiwin
Ważenie, Dozowanie, Pakowanie, nr 2/2013

Firma Multiprojekt jest jednym z największych dostawców techniki liniowej firmy Hiwin w Polsce. Od początku działalności firmy (rok 2004) towarzyszy nam przesłanie, że konstruowanie urządzeń jest procesem, w którym wartość stanowią nie tylko zastosowane komponenty, ale również czas przeznaczony na ich zakup i integrację, jak również poziom pomocy technicznej przy ich doborze i uruchomieniu. Staramy się przedstawić klientowi kompleksowe rozwiązanie, optymalnie dostosowane do jego potrzeb pod względem sprzętowym, jak i ekonomicznym. Współpracujemy głównie z producentami o wąskiej specjalizacji.
czytaj więcej
eMT3000 – najnowsza seria paneli operatorskich firmy Weintek

W lutym 2012 roku firma Weintek wprowadziła na rynek 4 nowe panele HMI z serii eMT3000. Stanowią one uzupełnienie oferty nowoczesnych paneli przemysłowych. Wszystkie panele są dotykowe i mają przekątną ekranu od 7 do 15 cali oraz aktywną matrycę TFT wyświetlacza LCD. Model eMT3070 jest dostosowany do pracy w szerszym zakresie temperatur (od –20 do +50°C).

czytaj więcej