O nas - Multiprojekt
KURSY ONLINE WEBINARIA

O nas

        

Multiprojekt Automatyka jest dostawcą komponentów automatyki przemysłowej i budynkowej. Firma jest dystrybutorem na terenie kraju produktów marek: Weintek, Estun, LinMot, Crevis, Hiwin, Fatek, Micno, Trio Motion, Copley, Sesame. Firma prowadzi również pełne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i szkolenia otwarte. Zapewnia kompleksową obsługę od momentu szkolenia personelu firmy klienta, poprzez pomoc w czasie wykonywania projektów (dobór urządzeń), dostawy podzespołów z magazynu, po wsparcie techniczne przy uruchomieniu – co wyróżnia ją na tle konkurencji. Firma jest producentem elementów automatyki domowej i właścicielem marki Esea. Dodatkowo świadczy usługi z zakresu obróbki mechanicznej CNC we własnej pracowni mechaniki.

 

W latach 2017-2020 firma realizuje projekt badawczo-rozwojowy dofinansowany ze środków UE. Projekt polega na stworzeniu pierwszych na świecie robotów 6-osiowych, których konstrukcja oparta będzie na materiałach kompozytowych i autorskich przekładniach mimośrodowych.

 


Multiprojekt Automatyka w ostatnim czasie rozwija również swoją ofertę programistyczną w zakresie aplikacji webowych (autorski system realizacji produkcji MES).

 

 

 


 

 

Nasza Misja

 

Misją naszej firmy jest docieranie z nowościami technicznymi do jak największego grona inżynierów automatyki. Zależy nam na tym, by szerząc wiedzę praktyczną, dzieląc się doświadczeniami zawodowymi i wspierając w uruchamianiu nowych aplikacji rozwijać automatykę przemysłową na rynku polskim i nie tylko. Pasjonujemy się tematami z naszej branży i chcemy dołożyć cegiełkę od siebie w budowaniu nowoczesnego przemysłu.

 

Każdy ze specjalistów w firmie Multiprojekt ukończył uczelnię techniczną. Okres edukacji w kierunku automatyki u każdego z nas przywołuje miłe wspomnienia, bliskie naszym sercom. Wiemy też, jakiej wiedzy i umiejętności brakowało nam zaraz po wkroczeniu na rynek pracy. Dlatego uważamy za niezwykle ważny czas poświęcony na szkolenia i konsultacje, jakie organizujemy dla uczniów, nauczycieli oraz naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak własny rozwój i doskonalenie umiejętności są istotne w naszej szybko rozwijającej się branży. Jest to również powód, dla którego sami cyklicznie szkolimy się u swoich dostawców, dzięki czemu możemy kompleksowo pomóc klientom podczas uruchamiania sprzętów oraz aplikacji. Bezpośredni kontakt z producentami oferowanych przez nas urządzeń zapewnia wiedzę potrzebną do odpowiedzi na najbardziej skomplikowane pytania Klientów.

 

Dzielenie się wiedzą to misja naszej firmy. Zależy nam na prężnym rozwoju automatyki przemysłowej w naszym kraju. Pasjonujemy się tematem programowania i budowy maszyn, więc chcemy dołożyć cegiełkę od siebie w budowaniu nowoczesnego przemysłu.  Wierzymy, że tylko wtedy, kiedy będziemy wymieniać się doświadczeniami i dzielić się wiedzą, automatyka przemysłowa w Polsce będzie się rozwijać. Zapraszamy do kontaktu: szkolenia@multiprojekt.pl.       Szkolenia odbywają się w siedzibach naszej firmy lub u Klientów. Oferujemy pełny zakres materiałów szkoleniowych w języku polskim na CD. Na życzenie Klienta wysyłamy płytę, na której znajdują się kompletne materiały dotyczące obsługi i programowania urządzeń oraz oprogramowanie narzędziowe (GRATIS) wraz z przykładami aplikacji.

 

 


 


Nagrody i wyróżnienia

"Firma godna zaufania"

W styczniu 2016 roku firma Multiprojekt otrzymała certyfikat "Firma Godna Zaufania". Pozytywna weryfikacja naszego przedsiębiorstwa pod kątem Współczynnika Opinii umożliwiła nam otrzymanie tego certyfikatu. Certyfikat "Firma Godna Zaufania" to dokument świadczący o nieposzlakowanym wizerunku firmy w sieci. Mogą otrzymać go jedynie przedsiębiorstwa, które nie posiadają na swoim koncie negatywnych opinii. Poniekąd jest on również wykładnikiem satysfakcji klientów.
Multiprojekt uzyskał status Autoryzowanego Centrum Serwisowego produktów marki ESTUN w Europie, w zakresie inspekcji oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych silników i napędów.
 
Firma Multiprojekt, jako przedsiębiorstwo partnerskie Technikum Mechanicznego nr 15 w Krakowie, zdobyła I miejsce w III edycji konkursu "Szkoła dla pracodawców - pracodawcy dla szkoły".
Konkurs realizowany jest przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej (KOWEZiU). Współpracuje on z Ministerstwem Edukacji Narodowej, w ramach projektu "Szkoła zawodowa szkołą pozytywnego wyboru".
 
  Złoty Medal w konkursie „PRODUKT – HaPeS 2014” towarzyszącym X Międzynarodowym Targom Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów w Katowicach, w których wzięliśmy udział w dniach 21-23 października 2014 roku. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Targowe FairExpo Sp.o.o. wspólnie z miesięcznikiem "Napędy i Sterowanie" oraz Korporacją Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych. Nagrodzony produkt to cewka zaworu pneumatycznego o mocy poniżej 1 W.
  Firma Multiprojekt została nagrodzona w konkursie Produkt Roku 2014 organizowanym przez miesięcznik "Napędy i Sterowanie". Produktem, który zyskał uznanie czytelników jest Weintek mTV-100 - Interfejs do wizualizacji procesów na ekranach TV i monitorach. Dyplom wraz z medalem został wręczony przedstawicielowi firmy podczas uroczystości, która miała miejsce na terenie targów Automaticon w dniu 26 marca 2014 roku.

W lutym 2014 roku otrzymaliśmy wyróżnienie od firmy Estun Automation za największy wzrost sprzedaży serwonapędów Estun w 2013 roku wśród dystrybutorów w Europie. Statuetka Best Growth Reward została wręczona przedstawicielom naszej firmy w siedzibie firmy Estun podczas ich pobytu w mieście Nanjing w Chinach.

Firma Multiprojekt została wyróżniona Jubileuszowym Dyplomem Uznania podczas obchodów 180-lecia Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie. Zaznaczona została w ten sposób owocna współpraca naszej firmy z tą placówką edukacyjną. Wspólne działania mają charakter edukacyjny i mieszczą się w obszarze wspierania szkoły w kształceniu uczniów w zawodzie technik-mechatronik oraz w obszarze kształcenia zawodowego i jego promocji w ramach projektu systemowego MEN Szkoła Zawodowa - Szkołą Pozytywnego Wyboru, który trwa od 2010 roku.

 

Pozostałe wyróżnienia:

Laureat konkursu "Szkoła na rynku pracy" w obszarze elektryczno-elektronicznymi teleinformatycznym w 2012 roku
Laureat konkursu "Krajowy lider innowacji i rozwoju 2011" w kategorii "Dynamicznie rozwijająca się firma/firma mała"
Produkt Roku 2010 czasopisma Control Engineering dla aktuatora Copley Controls XHA 3804 ze stopniem ochrony IP69K
Złoty Medal Targów Automaticon 2010 dla aktuatora Copley Controls XHA 3804 ze stopniem ochrony IP69K

 

 


Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość

Z przyjemnością informujemy, że Firma MULTIPROJEKT Grzegorz Góral zrealizowała projekt: „Rozwój Firmy MULTIPROJEKT poprzez działalność eksportową” w ramach działania 6.1 Paszport do eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

NAZWA PROJEKTU: Rozwój Firmy MULTIPROJEKT poprzez działalność eksportową

NAZWA BENEFICJENTA: MULTIPROJEKT Grzegorz Góral

KWOTA KWALIFIKOWANA: 15 375,00 PLN

KWOTA DOFINANSOWANIA: 10 000,00 PLN

UDZIAŁ ŚRODKÓW Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO: 85% kwoty dofinansowania, tj. 8 500,00 PLN

OKRES REALIZACJI: 01/12/2010 – 31/05/2011

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 

 


Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość


Z przyjemnością informujemy, że Firma MULTIPROJEKT Grzegorz Góral zrealizowała projekt: „Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu w firmie MULTIPROJEKT Grzegorz Góral” w ramach działania 6.1 Paszport do eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

NAZWA PROJEKTU: Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu w firmie MULTIPROJEKT Grzegorz Góral

NAZWA BENEFICJENTA: MULTIPROJEKT Grzegorz Góral

KWOTA KWALIFIKOWANA: 309 616,79 PLN

KWOTA DOFINANSOWANIA: 154 808,39 PLN

UDZIAŁ ŚRODKÓW Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO: 85% kwoty dofinansowania, tj. 131 587,13 PLN

OKRES REALIZACJI: 01/10/2011 – 30/09/2013

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013