O firmie - Multiprojekt

O firmie

        

Multiprojekt

Multiprojekt jest dostawcą komponentów automatyki oraz części maszyn. Prowadzimy doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez nas produktów. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę od momentu szkolenia personelu Państwa firmy poprzez pomoc w czasie wykonywania projektów (dobór urządzeń), dostawy podzespołów z naszego magazynu aż do pomocy technicznej przy uruchomieniu. 

 

 

 


 

Szkolenia

Prowadzimy podstawowe i zaawansowane szkolenia z zakresu oferowanych przez nas produktów, obejmujące również ćwiczenia praktyczne. 

więcej...

Szkolenia odbywają się w siedzibach naszej firmy lub u Klientów. Oferujemy pełny zakres materiałów szkoleniowych w języku polskim na CD. Na życzenie Klienta wysyłamy płytę, na której znajdują się kompletne materiały dotyczące obsługi i programowania urządzeń oraz oprogramowanie narzędziowe (GRATIS) wraz z przykładami aplikacji.

 


 

Pomoc techniczna

Nasi doradcy techniczni pomogą Państwu w doborze oferowanych przez nas produktów i zasugerują optymalne rozwiązanie techniczne dla Państwa urządzenia. Posiadamy bezpośredni kontakt z producentami oferowanych przez nas urządzeń i dzięki temu możemy zapewnić, że nawet najbardziej skomplikowane Państwa pytanie nie zostanie bez odpowiedzi.

 


 

Wysoka jakość w dobrej cenie

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi producentami, co zapewnia nam wysoką jakość produktów oraz optymalne ceny. Większość towarów sprowadzamy do naszego magazynu bezpośrednio z fabryk producentów.



 

Szybkie dostawy

Posiadamy w magazynie większość oferowanych przez nas produktów. Elementy wykonywane na zamówienie, takie jak np. prowadnice liniowe i śruby kulowe, są cięte i kompletowane u nas w firmie. Dla stałych odbiorców rezerwujemy towar w magazynie.

 

          brak obrazka              



 

Integracja systemów

Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się integracją systemów automatyki. Dlatego do konfiguracji naszych urządzeń możemy polecić Państwu sprawdzoną i przeszkoloną u nas firmę.

 

 


 

Dla studentów, uczniów i nauczycieli

Studentów wyższych uczelni zapraszamy na darmowe szkolenia i prezentacje produktów. Organizujemy praktyki studenckie, podczas których stwarzamy okazję do zapoznania się z oferowanym przez nas sprzętem od strony praktycznej. Umożliwiamy pisanie prac przejściowych i dyplomowych z wykorzystaniem naszych urządzeń. Posiadamy dla uczelni specjalne oferty wyposażenia laboratoriów na preferencyjnych warunkach. 

 


 

Praca

Oferujemy pracę w miłym zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacji, atrakcyjne wynagrodzenie, wyjazdy integracyjne (żagle, rowery, itp.). Od kandydatów wymagamy wykształcenia wyższego technicznego(automatyka, elektronika lub mechanika), znajomości języka angielskiego oraz umiejętności pracy w zespole.

 

 


Nagrody i wyróżnienia

"Firma godna zaufania"

W styczniu 2016 roku firma Multiprojekt otrzymała certyfikat "Firma Godna Zaufania". Pozytywna weryfikacja naszego przedsiębiorstwa pod kątem Współczynnika Opinii umożliwiła nam otrzymanie tego certyfikatu. Certyfikat "Firma Godna Zaufania" to dokument świadczący o nieposzlakowanym wizerunku firmy w sieci. Mogą otrzymać go jedynie przedsiębiorstwa, które nie posiadają na swoim koncie negatywnych opinii. Poniekąd jest on również wykładnikiem satysfakcji klientów.
Multiprojekt uzyskał status Autoryzowanego Centrum Serwisowego produktów marki ESTUN w Europie, w zakresie inspekcji oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych silników i napędów.
 
Firma Multiprojekt, jako przedsiębiorstwo partnerskie Technikum Mechanicznego nr 15 w Krakowie, zdobyła I miejsce w III edycji konkursu "Szkoła dla pracodawców - pracodawcy dla szkoły".
Konkurs realizowany jest przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej (KOWEZiU). Współpracuje on z Ministerstwem Edukacji Narodowej, w ramach projektu "Szkoła zawodowa szkołą pozytywnego wyboru".
 
  Złoty Medal w konkursie „PRODUKT – HaPeS 2014” towarzyszącym X Międzynarodowym Targom Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów w Katowicach, w których wzięliśmy udział w dniach 21-23 października 2014 roku. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Targowe FairExpo Sp.o.o. wspólnie z miesięcznikiem "Napędy i Sterowanie" oraz Korporacją Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych. Nagrodzony produkt to cewka zaworu pneumatycznego o mocy poniżej 1 W.
  Firma Multiprojekt została nagrodzona w konkursie Produkt Roku 2014 organizowanym przez miesięcznik "Napędy i Sterowanie". Produktem, który zyskał uznanie czytelników jest Weintek mTV-100 - Interfejs do wizualizacji procesów na ekranach TV i monitorach. Dyplom wraz z medalem został wręczony przedstawicielowi firmy podczas uroczystości, która miała miejsce na terenie targów Automaticon w dniu 26 marca 2014 roku.

W lutym 2014 roku otrzymaliśmy wyróżnienie od firmy Estun Automation za największy wzrost sprzedaży serwonapędów Estun w 2013 roku wśród dystrybutorów w Europie. Statuetka Best Growth Reward została wręczona przedstawicielom naszej firmy w siedzibie firmy Estun podczas ich pobytu w mieście Nanjing w Chinach.

Firma Multiprojekt została wyróżniona Jubileuszowym Dyplomem Uznania podczas obchodów 180-lecia Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie. Zaznaczona została w ten sposób owocna współpraca naszej firmy z tą placówką edukacyjną. Wspólne działania mają charakter edukacyjny i mieszczą się w obszarze wspierania szkoły w kształceniu uczniów w zawodzie technik-mechatronik oraz w obszarze kształcenia zawodowego i jego promocji w ramach projektu systemowego MEN Szkoła Zawodowa - Szkołą Pozytywnego Wyboru, który trwa od 2010 roku.

 

Pozostałe wyróżnienia:

Laureat konkursu "Szkoła na rynku pracy" w obszarze elektryczno-elektronicznymi teleinformatycznym w 2012 roku
Laureat konkursu "Krajowy lider innowacji i rozwoju 2011" w kategorii "Dynamicznie rozwijająca się firma/firma mała"
Produkt Roku 2010 czasopisma Control Engineering dla aktuatora Copley Controls XHA 3804 ze stopniem ochrony IP69K
Złoty Medal Targów Automaticon 2010 dla aktuatora Copley Controls XHA 3804 ze stopniem ochrony IP69K

 

 


Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość

Z przyjemnością informujemy, że Firma MULTIPROJEKT Grzegorz Góral zrealizowała projekt: „Rozwój Firmy MULTIPROJEKT poprzez działalność eksportową” w ramach działania 6.1 Paszport do eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

NAZWA PROJEKTU: Rozwój Firmy MULTIPROJEKT poprzez działalność eksportową

NAZWA BENEFICJENTA: MULTIPROJEKT Grzegorz Góral

KWOTA KWALIFIKOWANA: 15 375,00 PLN

KWOTA DOFINANSOWANIA: 10 000,00 PLN

UDZIAŁ ŚRODKÓW Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO: 85% kwoty dofinansowania, tj. 8 500,00 PLN

OKRES REALIZACJI: 01/12/2010 – 31/05/2011

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 

 


Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość


Z przyjemnością informujemy, że Firma MULTIPROJEKT Grzegorz Góral zrealizowała projekt: „Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu w firmie MULTIPROJEKT Grzegorz Góral” w ramach działania 6.1 Paszport do eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

NAZWA PROJEKTU: Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu w firmie MULTIPROJEKT Grzegorz Góral

NAZWA BENEFICJENTA: MULTIPROJEKT Grzegorz Góral

KWOTA KWALIFIKOWANA: 309 616,79 PLN

KWOTA DOFINANSOWANIA: 154 808,39 PLN

UDZIAŁ ŚRODKÓW Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO: 85% kwoty dofinansowania, tj. 131 587,13 PLN

OKRES REALIZACJI: 01/10/2011 – 30/09/2013

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013